Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Witam,kawa koniecznie ale bez cukru to ciacho było bardzo słodkie... Hajduś u Ciebie deszczowo? u mnie dziś bardzo ładnie,co prawda zimno ale czego można się spodziewac,przecież to listopad..... ___ ,x.*`,x.*`,x. __,x.*`,x.*`,x. ABY zrozumieć _,x.*`,x.*`,x.ludzi,trzeba starać x.*`,x.*`,x. się usłyszeć to, x.*`,x.*`,x.czego nigdy nie _,x.*`,x.*`,x. mówią i być __,x.*`,x.*`,x.może nigdy _____ ,x.*`,x.*`,x nie powiedzą. (_¸.*(_¸.*\'´—`\'*.¸.*\'´—`\'*.¸_)\'*¸_) --(_¸.*\'´(_¸.*\'´`\'\'´—`\'*.¸_)`\'*.¸_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips 🖐️ bardzo mądre ...o widzisz i takiej złotej mysli było mi dzisiaj trzeba...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień,a raczej wieczór zrobił sie bardzo senny 💤 za oknem leje jak z cebra 😭 w TV nudy,tęsknie za latem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry niestety pada i zimno:( Otwieram topik poniedziałkową kawą :) superle daj znać jak tam sprawy...i co z pracą...? w kazdym razie wspieram myslami :) Sips ,bo kawka wystygnie hop hop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temi
Witam. Tak tu miło - kawką pachnie. Czy można się przyłączyć do rozmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy:) tak na kawkę jak i na pogaduszki :) Bardzo się ciesz ,ze nie bede sama kawy pic:) czy u ciebie tez leje? czy to ja mam takiego pecha do pogody ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temi
Już nie leje. Za to wyszło słońce i zrobiło się całkiem miło. Szkoda tylko, że muszę siedzieć w domu. A kawka ... już sobie robię i chyba to będzie już czwarta dziś ... stanowczo muszę ograniczyć ... ale tak pachnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej ...mam nadzieje ,ze jakieś choróbsko Cie nie dopadło i nie z tego powodu w domku siedzisz No chyba przesłałas mi troche słonca:)...bo teraz i u mnie nie pada...a moze blisko siebie mieszkamy? :) co do kawy...hm...ja mam za sobą juz dwie,ale takie w całkiem konkretnych kubkach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za pytanie? zawsze:) ,a po sasiedzku to znaczy skąd? moze i ja czasem do sasiadów zajrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje:) wstawiam do wazonika...i juz bardziej wiosennie sie zrobiło:) W takim razie jak zrobi się tu pusto ...wszyscy się gdzies rozbiegna ,to zajrze do ciebie na kawke ok? mimo ,ze nie jestem z Torunia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie jestem z samego Torunia , ale miło tam to piszę , to jak nie będziesz miała z kim kawy wypić to stuknij do mnie :) bo spis gdzieś się zapodziała :( mówicie że u was padało a ja mam śliczną pogodę słoneczko od samego rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pakuj słonce w paczke i slij ...priorytetem ;) Własnie cos nam sie sips zawieruszyła,a z zaproszenia chętnie skorzystam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Len mnie dopadł straszny...tak bym sobie siedział...muzyczki słuchała ,kawke popijała i nic nie robiła:) No jak sips przeczyta to da mi bobu:D bo to obowiazkowa dziewczyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurierem ,będzie szybciej :):):) taaa ja kawkie zaliczyłam 3 już z rzędu i teraz lecę obiadek dokończyć bo mały ze szkoły niedługo wróci a tu mama zamiast mieć obiad to siedzi na kafe :):p na razie spadam ,później zajrzę.... Facet jest jak: AUTO: Chwila nieuwagi i juz pod nim leżysz. KAWA: Najlepszy jest silny, gorący, pełen subtelnego smaku i nie pozwala ci zasnąć przez cala noc. CEMENT: po położeniu trzeba dużo czasu żeby stwardniał. BATONIK CZEKOLADOWY: Słodki i pierwsze co robi to dobiera ci się do bioder. ŚRUBOKĘT: Potrzebujesz, ale właściwie nie wiesz do czego. TORBA TURYSTYCZNA: zapakuj piwem i już możesz zabrać wszędzie. LOKÓWKA: zawsze jak jest gorący to dobiera ci się do włosów. OBLIGACJE RZĄDOWE: tak długo zajmuje żeby odpowiednio dojrzał. HOROSKOP: codziennie dyktuje ci co masz zrobić i zawsze się myli. KOSIARKA: jak go osobiście nie popchniesz, to nic z jego funkcji. STRUMYK: milo popatrzeć, ale trzeba pamiętać ze nie każdy jest odpowiednio bystry. MASCARA: znika na widok pierwszej łzy. MINI SPÓDNICZKA: jak nie uważasz, zaraz odsłoni ci majtki. MIEJSCA NA PARKINGU: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko \"niepełnosprawni\" lub najmniejsi. WINO: satysfakcjonują cię, ale na krotko. KOTY: pokazują się tylko wtedy, gdy na stole postawisz jedzenie. BURZA ŚNIEŻNA: nigdy nie wiesz kiedy przyjdą, ile będą mieli centymetrów i ile wytrzymają. UZYWANE SAMOCHODY: tanio można kupić, ale nie możesz na nich polegać. WAKACJE: Zwykle nie takiej długości jak byś chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temi
no niestety mam L4 ale samopoczucie już lepsze - poprawione pachnącą kawką ze słodkią wkładką. tak pogadać mi się zachciało - nigdy nie pisałam na forum ... ale przyjaźń / dobra znajomość jest cenna ... trzeba jej szukać ... rozmowa to przecież lek na całe zło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slim :D trudno odmówic racji....tylko dobrze ze tu panów nie mamy,a moze zle? ;) temi...wspołczuje i mam nadzieje ,ze szybko dojdziesz do siebie...zdrówka zycze:) zaglądaj gdy tylko znajdziesz czas i ochote...fajnie jest pogadac....nie wychodzac z domu ,bez specjalnej fryzury ,a czasem nawet w pizamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temi
tak przegladam to forum i myślę, że powinnam coś o sobie krótko sklecić - bo chciałabym się zadomowić:) 36 lat, mąż, dzieci, praca, stałe zabieganie, nawał obowiązków, ustawiczny brak czasu ... staandard. przyjaciółki, koleżanki gdzieś tam podrodze się zgubiły i jak chciałoby się pogadać to obok pusto więc może tutaj .... tylko jak zacząć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temi juz zaczełaś:) teraz pojdzie z górki....a my jak widzisz rozmawiamy o wszystkim....domu ,dzieciach ...nie omijaja nas choroby ...ani pech...czasem sie pocieszamy...czasem smiejemy...a czasem cos razem posłuchamy,troche muzyki dla rozluznienia lub zagłuszenia smutnych mysli częstujemy się litrami wirtualnej kawy :D i dobrze,ze jest gdzie troche pogadać:) Teraz biegam z kuchni do pokoju,bo na obiad cos trzeba upitrasic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temi
właśnie obidek ... słyszę że dzieciaki wróciły ze szkoły ... dobrze że obiadek w lodówce - tylko odgrzać. a potem słodki odpoczynek - chyba że jakieś lekcje będą do odrobienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po obiadziku :)myślałam że wy też i napijecie się zemną poobiedniej kawki .... smacznego!!!... jak ktoś szama obiadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie:D ale hmmmm co my w takim razie bedziemy w nocy robiły? czarno widze dzisiejsze spanie po tylu kawach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temi
no chyba mi się zachciało ... idę załączyć ekspres ... czy ktoś wie jak zrzucić to "pomarańczowe wdzianko"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×