Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieposkrmiona

zbytnie napalenie . pomocy.!

Polecane posty

A może spróbujcie jakoś zorganizowac sobie czas, idźcie gdzieś do knajpki, tak żebyście mogli porozmawiać (nie tylko o seksie), o sobie, o Waszej relacji, a pieszczoty niech będą dopełnieniem Waszego uczucia. Rozumiem Wasze napalenie, jest to dla Was coś nowego, poznajecie swoje ciała, swoje reakcje na pieszczoty i to jest piekne. Rozmawiajcie o tym dużo, opowiadajcie sobie o swoich fantazjach, doznaniach. Nie rozmawiaj z nim o Waszym napaleniu przez pryzmat problemu, który trzeba rozwiązać, bo chłopak zacznie myślec, ze coś z nim nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieposkrmiona
No to co ja mam wreszcie robić? Dać się macać, czy nie? Nie chcemy bachorów, ale przecież analek jest pod tym względem bezpieczny. A może, żeby go przystopować, powinnam mu na powitanie strzelić lodzika i wtedy mu ten stan podniecenia trochę przejdzie i będziemy mogli gdzieś normalnie wyjść? Jak myślicie? Aha, czy lodzik zawsze musi być z połykiem bo mi niezawsze smakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieposkrmiona
WEt rose jak tylko bedzie ladna pogoda gdzies go wyciagne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada ode mnie
To normalne, ze facet pozada kobiety, szczegolnie jesli juz jakis czas sie spotykacie :) Polecam wiecej wychodzic, do kina, na cole, do wspolnych znajomych, jesli bedziecie tylko siedziec w pokoju to wiadomo, ze skoro jest okazja...to...bedziecie sie dotykac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieposkrmiona
TO NIE MOJE :< ______________ jakis idiora sie podaje No to co ja mam wreszcie robić? Dać się macać, czy nie? Nie chcemy bachorów, ale przecież analek jest pod tym względem bezpieczny. A może, żeby go przystopować, powinnam mu na powitanie strzelić lodzika i wtedy mu ten stan podniecenia trochę przejdzie i będziemy mogli gdzieś normalnie wyjść? Jak myślicie? Aha, czy lodzik zawsze musi być z połykiem bo mi niezawsze smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieposkrmiona
wicej zaczniemy wychodzic ,jak sie poprawi pogoda; ) dziekuje,za wypowiedzi normalnych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieposkrmiona
słyszałam od koleżanki z ławki że wszystkie murzyniatka to efekt analka, teraz to pozostaje mi juz chyba tylko zostać dziewicą do końca życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"nieposkrmiona\" zarezerwuj sobie nick ;) wtedy nikt nie będzie się podszywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieposkrmiona
jak go zarezerwowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieposkrmiona
Kurczę, w tej chwili nie mogę nic zarezerwować bo właśnie przyszedł do mnie mój chłopak, wepchnął mi dwa palce w pochwę i mnie zaspokaja. nawet mu niespecjalnie przeszkadza to, że piszę sobie w tym czasie na kompie :). Ech... a miałam być twarda. Muszę kończyć bo czas na lodzika :) Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieposkrmiona
ale smieszne nie ma co.; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieposkrmiona
Tak się uśmiałam, że wyplułam jego gęste i zwarte soki na kanapę. Myślicie, że się na mnie za to pogniewa? Może w ramach przeprosin pozwolę mu pobawić się moim hemoroidem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna roztropna
wez juz skoncz sie za mnie podawac,bo te jets zalone naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieposkrmiona
zamykam temat. wic jak ktos za mnie cos napisze ,to nie ja; p narazie ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×