Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dlaczego tak jest

dlaczego zajęci faceci są najmilsi?

Polecane posty

Gość dlaczego tak jest

dlaczego zajęci faceci są tacy mili? juz któryś raz z kolei zdarza mi się, że facet daje mi nadzieje, kokietuje, okazuje zainteresowanie moją osoba (ewidentne) a potem przez przypadek ja dowieduję się, że on już kogoś ma... :O to smieszne! dlaczego wolni faceci nie zachowują się wobec kobiet tak jak Ci zajęci? i to nie jest wytwór mojej wyobraźni- mój kumpel odkąd ma dziewczyne stał się milszy dla innych kobiet :O no nie wierze 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złapała go w sidła i on terz stara sie robić dobrą minę do złej gry...:p żartuję... ale też to zauważyłam... z tym ze ja wiedziałam zę oni sa żonaci od początku... ale to były różne historie... jednego żona wyjechała do pracy a ten stwierdził ze mu smutno samemu... jeden niestety trafił na francę która go zdradzała... inny ma żonę od kilku lat a ostatni raz kochali się 4 miesiące temu... bez sensu... fajni faceci zawsze maja kogoś... często nieodpowiedniego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żegnam was
odpowiedz jest tak prosta ze az sie dziwie ze pytasz.............bo maja na asekuracje...... jak sie nie uda to maja gdie wrocic, ich samoocena nie spadnie , nie poczuja sie beznadziejnie...samotny facet jak dostanie kosza to jedyne co moze zrobic to napic sie ze smutku... To ze maja kobiete dziala na nich podbudowujaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhy
summaries- no ale na pewno nie Twoimi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego tak jest
no ale to jest straszne... ja sobie robię nadzieję i w ogóle a tu takie fakty wychodzą na jaw :( jest mi strasznie przykro, że taka sytuacja spotyka mnie już nie pierwszy raz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUMMARIES -jesteś chamski,nie wiem po co sie wogle wypowiadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość croll
po prostu ci wolni sa juz tak "negatywnie doswiadczeni" ze sa w "odwrocie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielonozolte oczka- \"bez sensu... fajni faceci zawsze maja kogoś... często nieodpowiedniego\" ciekawe, wnioskujesz o tym na postawie trzech przypadkow znajomych? zajeci faceci sa bardziej pewno siebie, bo maja udane zycie osobiste, kochaja i sa kochani, to daje im szczescie i wiare w siebie. Otoczenie dostrzega, ze sa zadowoleni, bardziej ozywieni i rozmowni, nawet sklonni do flirtu, co nie oznacza, ze chca zdradzic obecna partnerke lub flirt moze przerodzic sie w cos powaznego. jestem kobieta i zawsze, gdy jestem zakochana, promienieje i faceci to dostrzegaja. Lubie z nimi flirtowac, oni widza, ze jestem szczesliwa, ale nigdy nie zdradzilabym ukochanego. dziewczyny, nie robcie sobie nadziei na zajetych facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fee
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
Czy tylko mnie się wydaje, że w tym pytaniu zawarta jest odpowiedź? To nie zajęci faceci są najmilsi, tylko najmilsi faceci są zajęci... Przeca to jest logiczne, że jak jakiś koleś jest miły, to znajdzie sobie jakąś kobietę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUMMARIES -nie jesteś miły,obrażasz użytkowniczki tego forum.Zaczynasz mnie wkurzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×