Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Wróciłam ze spacerku, nie mogę sobie miejsca znależć, same zakochane pary, trzymające się za rączki, czemu mnie to nie jest pisane? :( Taki już mój los! Seciu 🌼 Dekuś🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linger 🌻 moze zmien miejsce do spacerowania:) u mnie na szczescie takich miejsc nie ma ;) wybieram laczki i lasy ,,,superasnie mam :) tyle , ze moja kol. dzis spedza czs ze swoim chlopakiem , wiec jeszcze nie bylam , bo samej to tak ,,,;) ale moze pojde sobie w jedno miejsce posiedziec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że my tak jakoś bliżej nie mieszkamy :P U mnie to w parku jest pełno takich par.. ale ja do parku mam dalej.. i chodzę do lasu bo mam bliżej noi wiadomo bliżej natury w lesie.. bo park w środku miasta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda. Seciu, gdzie nie pójdę, tam parki trzymające sie za rączki :( Nie ma co, przestałam wierzyć w miłość, z dniem, kiedy pojawiła się przy moim nicku obecna stopka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie .. też mi się to niepodoba, że my siedzimy w domach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba by się do ludzi wyrwać.. ale najpierw pracę muszę znaleść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle, że jak? Skoro moi najlepsi znajomi mają już dzidzi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez szukam roboty i ciezej niz myslalam jest :o znajomi moi teraz sie porozjer\\zdzali bo ja mam glownie tych ze studiow i z m ieszkania i tam w P.T a tu na mojej wiosze to ,,,,szkoda gadac;) problem tez w tym, ze ja wybredna jestem i niew eim czego chce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja tu nowa jestem :) Tzn kiedyś kiedyś bywałam na K Chciałam tylko Wam powiedziec że dziś normalnych facetów już nie ma. My, kobiety mamy przerabane, deficyt facetów jak nic. No, kfiatuszek dla Was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stańczyk.... może to jest typowe polskie myslenie? Tylko kurde czemu takie prawdziwe... gdzie sie nie obejrzę to sami popaprańcy. A moze to ja mam pecha. Może Wy tutaj przywrócicie mi wiarę w to że sa jeszcze fajni faceci na tej ziemi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem Linguś... tak mnie naszło -- stańczyk w pewnym sensie.. a co? i skad do Ciebie owe infarmacje dotarły? hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cypruska to jest poprostu niemożliwe to co piszesz, bo wszystkie pary jakie znam są super więc muszą być jacyś fajni faceci.. i napewno nie wszyscy już zajęci.. wkońcu 5mln singlów w Polsce.. niemożliwe żeby powiedzymy 2,5 było beznadziejnych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie przytulam Cię Dekuś i masz kawiatuńka 🌼 Mnie też smuuuutno 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja Cię też przytulam i masz 🌻 może sobie popłaczemy.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to czasem sobię tak lubię popłakać .. potem mam tak lekko na duszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×