Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

to o nią walcz, ale nie umawiaj się z nią odrazu bo Ci odmówi.. i będzie Cię unikać.. zdobywaj ją.. powoli ale skutecznie :) no chyba, ze z tym facetem to już jakby koniec.. to wtedy możesz zaryzykować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko no wlasnie, jak tu sie powstrzymywac, jak to takie przyjemne ukojenie przynosi,,,,,,,:D:D ale jakos musze:o posmarowalam se mascia z wit a bo nic specjalistycznego na to nie mam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko uważaj bo jak tamten też ją kocha i zobaczy że sie na nią czaisz to możesz mieć nieciekawie.. powiedzmy.. zależy od faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co nie wiem czemu, ja go (gg) tak wlanczam jak sobie przypomne, ale i tak na niewidocznym jestem zawsze.. -- secia ja się drapie czasem to nawet mi się takie przekrwienia pokazują i wtedy przestaje.. ale nie mogę wytrzymać żeby się nie podrapać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz przeszlo swedzenie:classic_cool::) massc jednak pomogla i powsciagliwosc przede wszystkim:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jej to juz dzisd ten wielki dzien ta wielkopomna chwila nastapi;) ktos tu nie odpisal na mejla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mówią że się nic nie stało, a nos na kwinte i muchy w nim :P:P:P hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grrr... mocniej :P Eddie dostał w kolano i w reke podwójnie :( komary - dlatego Eddie kocha lato :classic_cool: gratuluje :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczyny jak faceci i mamy koło :P:P:P:P:P:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×