Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

boziuuuuuuu tnie wiem czy mam sie juz smarowac:D slonce dzis przegielo z tym grzaniem:o Lingus🌻👄❤️:) no wlasnie mnie tez skyp nawala:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seciu, więc gorące pozdrowienia dla Ciebie, ja dziś sie opaliłam i jestem czerwona :( Chyba większość osób ma dziś problem ze skypem. Niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno oliwka jest dobra na skórę po opalaniu. A na codzień radze smarowac się kremem z wysokim filtrem, ja mam 20tkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellołek..:) --------------------------------------------------- Jeju filtr 20? Ja to w życiu takiego nie miałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co w tym dziwnego? Trzeba dbać o skórę ;) Dzięki temu filtrowi w tym roku nie złaziła mi skóra po opalaniu, dodatkowo uzywałam brążującego balsamu Garniera i brałam (biorę nadal) beta-karoten! Aktualnie jestem po pierwszej porcji ćwiczeń, zaraz idę po następną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez ja wlasnie 20stki uzywam w dodatku dla dzieci wiec mysle , ze jeszcze bardziej powinno chronic:D ja w sumie od razu na brazowo sie opalam ale dzis troche przypieklo jakies ostre to slonce bylo:D spoko juz mi lepiej oliwki akurat i tak nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eddi :) poluje na 3000 post:classic_cool: tzn Linger on bedzie Twoj:) niech sie kazdy po razie wpisze linger ostatnia ,,,,,,,,chbya dobrze wyrachowalam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale miała opowiedzieć.. co i jak.. a tu jej nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz padlo mi na wzrok od tego slonca trzeba jednak jeszcze troche pczekac na te 3tys.:D na razie ide🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Setuniu, że tak o mnie pomyślałaś, że post 3000. ma być mój. Chętnie oddam Ci ten zaszczyt i zrobisz to za mnie, z racji tego, że mogę być akurat wtedy nieobecna ;) Kwaiatuszków 100 (cały bukiecik) dla Setuni 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie już wyprysznicowalam i uciekam już Dobrej nocki :) Niech się Wam przyśni ksiaże/ księżniczka z Waszej bajki :D:) PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linger jestes autorka-matka tego topu, wiec Tobie powinien przypasc ten zaszczyt:) Dekus Branoc, kolorowych i kosmatych tobie:) ] mnie zlosc powoli opuszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seciu, dobrze, ze chociaż w taki sposób jestem matką. Buziaczki dla Ciebie i Reszty :) Idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Doberek a jednak jakimś cudem spadło z 33 na 23 stopnie :D hehe ja bym tam ten upał wołała tym bardziej że i takk w domu jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam dziewczyn do cybersexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×