Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

jeszcze miesiąc :P ... a później 9 :D:D:D gry strategiczne ... brzmi :classic_cool: :D Eddie obecnie grzeje się w domowym zaciszu :) ... mobilizacji do zrealizowania chodz części planów jakie miał na wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach ... ciekawość ;) była w planach nauka hiszpańskiego, techniczny angielski, programowanie ... i kilka mniejszych :P ... jak na razie niewiele ruszyłem :o (żeby nie powiedzieć nic :P ) cóż ... wakacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wrzesien krotki zreszta wakacje tez sa mimo wszystko za-kro=tkie!:D:D Lingus dzieki za @:) No wstawac leniuszki;) ciekawe , czy deko sie mnie spoznila, mam nadzieje, ze nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Eddiego pogoda całkiem niezła - w miare ciepło z lekkim zachmurzeniem ;) Deko juz niebawem powinna wrócić ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys a nie boisz sie dentysty?:P ja tez mialam pojsc, w sumie to sie umowic mialam i mialam tez to innego specjalisty zadzwonic i sie umowic:o kurde jutro to zrobieP a czemu to sie z rodzina zegnasz??????jakas rodzina u Ciebie jest i wyjezdza , czy z ta rodzina , z ktora mieszkasz bedziesz sie zegnac, bo moze Ty wyjezdzasz? eddi u mnie tez pogoda calkiem przystepna ide robic murzynka 🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linger się wita
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie upnął tu dziś, linger sama sobie poradzi, bo silna z niej kobitka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lingus kawaleczek nie zaszkodzi na pewno:) Deklus oki[duzy kawal murzynka :)] smacznego:D;)( niech w piety pojdzie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys ale Ty tajemnicza moze jutro nam zdradzisz po co tam jedziesz:) ja jutro jade do P.T spotkac sie z kolezankami i moze cos pozalatwiac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyś wracasz do swojej samotni :) dziękuję seciu.. pyszny...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gdzie Ty teraz justynko bylas?:o no ja nie kap[ie:D Deko moze ejszcze?:) ehhhhhhh ide spac papap :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj jestesmy odwiedzani :classic_cool: .. dlatego własnie trwa odgruzowywanie :D :P Wszyscy powracali z wyjazdów, czas się spotkać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) wiecie co nienawice tego że jestem tyle chora.. :( byłam dziś u lekarza ponownie.. dał mi skierowanie do laryngologa i na usg płuc. a najgorsze jest to ze dostałam dziś w pracy atak kaszlowy.. dobrze że zdarzyłam uciec do łazienki (że akurat mogłam) bo mój atak kaszlowy wygląda tak że się duszę dosłownie.. tzn kaszle i nie mogę złapać powietrza a w przerwach łapie to piewetrze świszcząc.. więc sami rozumiecie co by to było gdybym była w biurze.. tak mi ta choroba nie pasuje, a jeszcze musze tam ciagle gadać.. a ja mam wkońcu zapalenie krtani więc sami rozumiecie .. teraz mówię mniej ale od piątku cała rekrutacja ma byc na mojej głowie bo odchodzi praktykantka która jest teraz, a wcześniszy pracownik się jakiś czas temu zwolnił.. a pracownika który powinien ją robić nie ma jeszcze.. i nie wiadomo kiedy bedzie ale ma być.. jest w planach. ogólnie to mi się podoba.. ale ja po dwóch dniach bym chciała juz wszystko idealnie robić.. i nie popełniać błędów.. i mnie to dobija trochę.. + ta krtań.. najbardziej się boję zeby w czasie rozmowy nie dostać ataku.. przecież oni by ciężkiego szoku doznali.. i się wystraszyli że się duszę.. noi jeszcze gorzej mi się mówi przez ta chorobe.. a tu nawijasz naokrągło.. to się wygadałam :P na spowiedzi na lingerkowym topie.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko no w koncu lekarz zaczal dzialac:) oby teraz wszystko juz sie wyjasnilo i moze w koncu trafia z antybiotykiem;) wiadomo, ze jak sie ma czesto [sezonowo, tak jak Ty] takie problemy i dostaje sioe zazwyczaj te same antybiotyki co chorobe[moj lekarz ma to w zwyczaju] to sie organizm, a raczej te wirusy na te przeciwciala czy cos tam uodparnia i pozniej jest tak jak w Twoim przypadku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×