Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Witam i życzę jednocześnie miłej i spokojnej nocki ;) Piszcie więcej, bo ja teraz nie mam czasu. Setunia, Justka, Deko, Eddie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie po każdym deszczu jest wspaniała tencza.. do tenczy potrzebne jest słońce.. bez słońca i kropli tenczy nie będzie.... -------------------------------------------------- ale mi zimnooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzi się Dekuś, uwierz mi, napisałam to w stopce jak mi było ciężko, to był efekt mojego zlego samopoczucia i wymyśliłam coś takiego, bo mimo wszystko chcę myśleć pozytywnie. Wierze, że nie tylko łzy są mi w życiu pisane, ale że ta tęcza się pojawi i bedzie mi znów kolorowo ;) Może nie rozumiesz mojego pojęcia tęczy, na innym topiku, na którym kiedyś dużo pisałam, tak sobie z dziewczynami mówiłyśmy, że pokaże się tęcza po ciężkich chwilach (po deszczu) i ja w to wierzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuniu - masz @ :) Kwiatuszek dla Ciebie, Słonko moje :) 🌼 Widzisz Dekuś, słońce też jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3
linguś przeciez ja żartuje.. dobrze wiem o co Ci chodzi w tej stopce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3
mnie dziś jakaś nostalgia wzieła.. chyba zaraz pójdę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę, że nostalgia, jesteś znów pomarańczowa :) Co do stopki, to tak wyjaśniłam, żeby było wiadomo o co chodzi :) Coś się wydarzyło, że masz taki nastrój? Choć powiem Ci, że ja dziś się położyłam popołudniu i tak 3 godziny kimałam, taki chyba dzień dzisiaj jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, ciekawe co ze Stańczykowskim się dzieje, dawno tu nie zaglądał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3
wiesz, że nie wiem czemu... zimno okropnie.. a mam dwa polary ubrane i podkoszulek i dwie pary skarpetek i spodnie.. chyba zaraz sie opatulke kołdrą..:P jeszcze ----------- a pomarańczka mam nie dlatego że mi cos dolega, ale tak poprostu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3
nie chce mi sie hasła wpisywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki kaprys miałaś, he he...;) Mnie też zimno, noga mnie dodatkowo pobolewa, chyba reumatyzm, ja tak mam ja zmarznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo fajnych topików się teraz pojawiło na uczuciowym, nawet niektóre obserwowałam, ale jak je dodaję do ulubionych, to przy następnym wejściu na kafeterię historia jest pusta :( Już nie mam siły do tego, też tak masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rigby
linger a moze w przeglądarce sie cos schrzaniło i cookies sa czyszczone przy każdym wyłączeniu jej ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rigby
masz IE, Opere czy FireFoxa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3
też tak mam ale zazwyczaj na drugi dzień się normuje.. oglądam zdjęcia z wakacji prześlę Ci takie jedno, ale może więcej.. tak sie weselej robi.. mi przynajmniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rigby-->nie wiem co to IE, ale opery ani f.f nie mam. Dekuś, prześlij koniecznie :) Ja też uwielbiam fotki z wakacji oglądać, zwłaszcza z zeszłorocznych :) Ja się postaram po weekendzie przesłac Wam coś z weselicha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×