Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

wyslij Dekus, wyslij mysle , ze nie zaszkodzi nikomu smieszne zdjecie:0 🌻:)❤️:)🌻🌻:)❤️:)🌻🌻:)❤️:)🌻 🌻:)❤️:)🌻🌻:)❤️:)🌻🌻:)❤️:)🌻 🌻:)❤️:)🌻🌻:)❤️:)🌻🌻:)❤️:)🌻 🌻:)❤️:)🌻🌻:)❤️:)🌻🌻:)❤️:)🌻 🌻:)❤️:)🌻🌻:)❤️:)🌻🌻:)❤️:)🌻 🌻:)❤️:)🌻🌻:)❤️:)🌻🌻:)❤️:)🌻 🌻:)❤️:)🌻🌻:)❤️:)🌻🌻:)❤️:)🌻 🌻:)❤️:)🌻🌻:)❤️:)🌻🌻:)❤️:)🌻 🌻:)❤️:)🌻🌻:)❤️:)🌻🌻:)❤️:)🌻 🌻:)❤️:)🌻🌻:)❤️:)🌻🌻:)❤️:)🌻 🌻:)❤️:)🌻🌻:)❤️:)🌻🌻:)❤️:)🌻 🌻:)❤️:)🌻🌻:)❤️:)🌻🌻:)❤️:)🌻 🌻:)❤️:)🌻🌻:)❤️:)🌻🌻:)❤️:)🌻 🌻:)❤️:)🌻🌻:)❤️:)🌻🌻:)❤️:)🌻 🌻:)❤️:)🌻🌻:)❤️:)🌻🌻:)❤️:)🌻 🌻:)❤️:)🌻🌻:)❤️:)🌻🌻:)❤️:)🌻 🌻:)❤️:)🌻🌻:)❤️:)🌻🌻:)❤️:)🌻 🌻:)❤️:)🌻🌻:)❤️:)🌻🌻:)❤️:)🌻 🌻:)❤️:)🌻🌻:)❤️:)🌻🌻:)❤️:)🌻 🌻:)❤️:)🌻🌻:)❤️:)🌻🌻:)❤️:)🌻 🌻:)❤️:)🌻🌻:)❤️:)🌻🌻:)❤️:)🌻 🌻:)❤️:)🌻🌻:)❤️:)🌻🌻:)❤️:)🌻 🌻:)❤️:)🌻🌻:)❤️:)🌻🌻:)❤️:)🌻 🌻:)❤️:)🌻🌻:)❤️:)🌻🌻:)❤️:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3
ale to zdjecie jest ze mna i nie tylko -------- piekne to secia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaa mialam inne plany mialam przecia \"misje specjalna\" ogladac ale nei am nastroju na tak powazne programy jednak ;) Dzieki Deko, ciesze sie ze sie podoba:D:) zaraz zapodam , to co chcioalam zapodac;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3
zdjęcie sprzed jakiś 2 lat :P:D hehe i się chyba śle.. jak dojdzie to będzie jak się zagubi to nie będzie :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://nuvirgos.wrzuta.pl/audio/ydJ5vqF02J/halina_frackowiak_-_papierowy_ksiezyc Halina Frąckowiak » Papierowy księżyc Nie, nie będę w San Francisco, to nie to miejsce i czas, Schną na szybie ślady łez pora już dograć ten akt, kto z nas kiedyś patrząc wstecz wspomni love story sprzed lat, wspomni love story sprzed lat. Papierowy księżyc z nieba spadł, skończył się video film, może to byt romans, może żart � dziś nie obchodzi mnie to, dziś już nie martwię się tym. Papierowy księżyc z nieba spadł, umarł król, niech żyje król, znów taksówką sama jadę w świat, w którym nie liczy się nic prócz paru szaleństw i bzdur. Marzy mi się Jokohama, hotel z obłoków i szkła, jak mam zmienić fałsz i banał, życia, co byle jak trwa Schną na szybie ślady tez, ktoś z nas wyjść musi na plus, taki mały dramat, lecz wszystko w nim jasne jest już, wszystko w nim jasne jest już. Papierowy księżyc z nieba spadł ... Kiedys to byly songi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3
jeszcze mnie to chorowanie dobija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3
mi to nawet do za tydzień nie przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3
ja juz jestem na etapie flustracji z tego powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3
fajne zdjęcie ... nie...?? no chyba na chodniku koło ławki stoi.. a wogóle to mieliśmy minki zrobić:P:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3
ja już dziś mówić nie mogę...:P zaczełam coś mówić do taty i musiałam mu napisać na kartce..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za wszystkie kwiatuszki, do mnie nie dochodzi w tej chwili poczta, bo przesyłam spore pliki, ale zaraz powinnam zakończyć przesyłanie, wtedy odbiorę mailiki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to jest ode mnie dla Setuni i Dekuni :) 🌼 :D 🌼 :D 🌼 :D 🌼 :D 🌼 :D 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 🌼 :D 🌼 :D 🌼 :D 🌼 :D 🌼 :D 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 🌼 :D 🌼 :D 🌼 :D 🌼 :D 🌼 :D 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 🌼 :D 🌼 :D 🌼 :D 🌼 :D 🌼 :D 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 🌼 :D 🌼 :D 🌼 :D 🌼 :D 🌼 :D 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 🌼 :D 🌼 :D 🌼 :D 🌼 :D 🌼 :D 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 🌼 :D 🌼 :D 🌼 :D 🌼 :D 🌼 :D 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 🌼 :D 🌼 :D 🌼 :D 🌼 :D 🌼 :D 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 🌼 :D 🌼 :D 🌼 :D 🌼 :D 🌼 :D 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 🌼 :D 🌼 :D 🌼 :D 🌼 :D 🌼 :D 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 🌼 :D 🌼 :D 🌼 :D 🌼 :D 🌼 :D 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 🌼 :D 🌼 :D 🌼 :D 🌼 :D 🌼 :D 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 🌼 :D 🌼 :D 🌼 :D 🌼 :D 🌼 :D 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 🌼 :D 🌼 :D 🌼 :D 🌼 :D 🌼 :D 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3
spoko.. dobrze że jest ten net.. bo przynajmnije maile pisze... bo dziś już nawet przez kom mi było ciężko mówić... dobrze, że przed tą rozmową było jeszcze dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3
dziękuje lingus:) ----- ja to juz chyba nie wyzdrowwieje.. wiem że juz marudze... ale ja mam juz tego dość..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dla Eddiego ;) :D 🖐️ :D :D :D :D :D :D :D 🖐️ :D :D :D :D :D :D :D 🖐️:D :D :D :D 🖐️ :D :D :D :D :D :D :D 🖐️ :D :D :D :D :D :D :D 🖐️:D :D :D :D 🖐️ :D :D :D :D :D :D :D 🖐️ :D :D :D :D :D :D :D 🖐️:D :D :D :D 🖐️ :D :D :D :D :D :D :D 🖐️ :D :D :D :D :D :D :D 🖐️:D :D :D :D 🖐️ :D :D :D :D :D :D :D 🖐️ :D :D :D :D :D :D :D 🖐️:D :D :D :D 🖐️ :D :D :D :D :D :D :D 🖐️ :D :D :D :D :D :D :D 🖐️:D :D :D :D 🖐️ :D :D :D :D :D :D :D 🖐️ :D :D :D :D :D :D :D 🖐️:D :D :D :D 🖐️ :D :D :D :D :D :D :D 🖐️ :D :D :D :D :D :D :D 🖐️:D :D :D :D 🖐️ :D :D :D :D :D :D :D 🖐️ :D :D :D :D :D :D :D 🖐️:D :D :D :D 🖐️ :D :D :D :D :D :D :D 🖐️ :D :D :D :D :D :D :D 🖐️:D :D :D :D 🖐️ :D :D :D :D :D :D :D 🖐️ :D :D :D :D :D :D :D 🖐️:D :D :D :D 🖐️ :D :D :D :D :D :D :D 🖐️ :D :D :D :D :D :D :D 🖐️:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3
ale bym sobie popływała w morzu.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coma*
hej!!! moge sie dolaczyc do poszukiwaczy?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :D:D :):D:P🌻:classic_cool:🌻:P:D:) :):D:P🌻🌻🌻:P:D:) :):D:P🌻:classic_cool:🌻:P:D:) :):D:P🌻🌻🌻:P:D:) :):D:P🌻:classic_cool:🌻:P:D:) :):D:P🌻🌻🌻:P:D:) :):D:P🌻:classic_cool:🌻:P:D:) :):D:P🌻🌻🌻:P:D:) :):D:P🌻:classic_cool:🌻:P:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3
jasne że możesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuniu, masz @ ;) Dekuś, dzięki za foteczkę ;) Dobranocek moi mili, spijcie dobrze :) Ja zwijam żagle na dziś, bo się jutro nie obudzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3
dobranoc Linger --------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coma*
to super! nie czytalam calego tematu, musze to nadrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linger Ty tez:P:) no Eddi lkadnie bardzo:) koniec tych wrazen na dzis tez uciekam 🖐️:) spijcie z aniolkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d3
nie wiem czy jest sens czytać cały temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coma*
tu nie chodzi o sens, bardzo fajnie sie czytalo pierwsze 3 strony, wiec nawet gdybym tu nie napisala to z checia bym wszystko przeczytala. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coma*
ps. mam nadzieje, ze temat taki dobry jak jego pierwsze trzy strony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×