Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Eddi dzieki:):) ale ten na ktorego czekam podobno ma byc zielony:D ale ten tez sliczny:) bardziej podobny do zywego :Dkolorystycznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaskoczyles mnie Eddi,,,,,,pozytywnie zaskoczyl;es;):) P.S. ulepszam swoj profil:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już :P cholercia, ale zimno, zmarzłam jak nie wiem.. aż mam noc zimny.. ale już tu na dzień dzisiejszy pozostanę.. co pewnie nikogo nie zdziwi.. Linger się coś nie chwali.. jak tam ślubie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko gdzie bylas, bna rance;)?? Eddi zawsze sie cos w tv znajdzie do patrzenia:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie.. ale kurcze przeszłabym się na jakąś, bo wariuje.. :P:D hehe musze iść do pracy.. :P:P i poderwać jakiegoś mena chyba ze na necie.. sobie znajdę.. (zawsze tą możliwość wykluczałam, ale może:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dekuś, więc do dzieła, zachęcam ;) Ślub wspaniały, wesele także. Miło spędziłam czas i to najważniejsze. Dziękuję za zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na necie to trochę dziwnie w pracy też bo będzie ogólne poruszenie.. --- jak miałam przyjaciela w pracy z którym zachowywaliśmy sie czasem dosyć dziwnie.. to tyle było gadania.. że strach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wariuje ja chce na studia i potanczyc sobie:o beznadzieja straszna:o z tego mojego ilove pewnie gowno wyjdzie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam na tyle odwagi,zeby moje zdjęcia gdzieś umieszczać.. :P właśnie tez się zastanawiam czy iść na studia.. podyplomowe, wzasadzie to już wpłaciłam wpisowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noi gdzie jest moje Słonko :P:P:D:D:P:P mi się już nie chce czekać dłużej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eddie sie cieszy ze fajnie było na slubie :) a setunia .. juz po studiach czy ma jeszcze wakacje ? deko zawsze mozna zacząć ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co zacząć?? ------- a z tymi studiami to się zastanawiam właśnie bo wydam 4200zł i jak mi to będzie na nic? bo teraz bede pracowac w czyms innym.. a z drugiej strony to mam większe kwalifikacje przy ewentualnej zmianie pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...studia :) chyba :P jeśli wiesz ze Ci sie to przyda, bedziesz miała czas & ochote... to czemu nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linger czy Ty się na mnie obraziłaś o coś.. bo taka inna jesteś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×