Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

nic mi się już dziś nie chce.. padam z nóg.. widziałam dziś fajne buty nawet je mierzyłam, ale cholercia drogie są.. a ja mam tak, że teraz będę szukać podobnych.. a nie znajdę .. i chyba kupię tamte.. :P jeszcze muszę powędrować trochę po sklepach.. ale to pewnie w piątek jak ktoś ma ochotę się ze mną wybrać to zapraszam.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto setunia
:p nikt sie przeciez nie ludzi ze po mialo takie poparcie, to pis zrazil do siebie tych wszystkich (no.. nie wszystkich pewnie :p) ludzi ale nie smece wam tu ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przyznam sie , ze tez na PO zaglowsowalam po prostu postanowilam dac im szanse mimo iz falszywy usmieszek donalda mnie odrzuca:D do napisania pozniej🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Setuniu, mam nadzieję, że dołek już minął. Agie :) Eddie ;) Żabi Kruk - >powodzenia, jak kiedyś będę w Londynie to się odezwę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też jakoś zimno, brrrr, chyba mnie coś bierze znów :( cieszę się Seciu, że juz lepiej się masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam klopot z wejściem na kafe, strasznie długo się strony otwierały, ale teraz już jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim tępie.. bo oczywiście sobie przypomniałam, że jeszcze kilka rzeczy zrobić muszę Kobieta idzie spać:) >>>>> Rodzice oglądali TV i mama powiedziała: \"Jest już późno, jestem >>>>> zmęczona, pójdę spać\". Poszła do kuchni zrobić kanapki dla nas na >>>>> jutrzejszy >>>>> lunch, wypłukała kolby kukurydzy, wyjęła mięso z lodówki na dzisiejszą >>>>> kolację, sprawdziła ile jest płatków śniadaniowych w puszce, nasypała >>>>cukru >>>>> do cukierniczki, położyła łyżki i miseczki na stole i przygotowała >>>>> ekspres do zaparzenia kawy na jutro rano. Potem włożyła już upraną >>>>> odzież >>>>> do >>>>> suszarki, załadowała nową partię do pralki, uprasowała koszulę i >>>>> przyszyła >>>>> guzik. >>>>> Sprzątnęła ze stołu pozostawioną grę, postawiła telefon na ładowarkę >>>>> i odłożyła książkę telefoniczną do szuflady. Podlała kwiaty, opróżniła >>>>> kosze na śmieci i powiesiła ręcznik do wysuszenia. Potem ziewnęła, >>>>> przeciągnęła się i poszła do sypialni. >>>>> Zatrzymała się przy biurku i napisała kartkę do nauczyciela, >>>>> odliczyła trochę kasy na wycieczkę w teren i wyciągnęła podręcznik >>>>schowany >>>>> pod krzesłem. Podpisała kartkę urodzinową dla przyjaciółki, >zaadresowała >>>>> kopertę i nakleiła znaczek oraz zapisała, co kupić w sklepie >spożywczym. >>>>> Obie kartki położyła obok torebki. >>>>> Potem Mama zmyła twarz mleczkiem \"trzy w jednym\", posmarowała się >kremem >>>>> \"na noc i przeciw starzeniu\", umyła zęby i opiłowała paznokcie. >>>>> Ojciec zawołał: \"Myślałem, że poszłaś do łóżka\". >>>>> \"Właśnie idę\" - odpowiedziała Mama. >>>>> Wlała trochę wody do miski psa i wypuściła kota na dwór, >>>>> potem sprawdziła czy drzwi są zamknięte i czy światło na zewnątrz >>>>> jest zapalone. Zajrzała do pokoju każdego dziecka, wyłączyła lampki i >>>>> telewizory, powiesiła koszulki, wrzuciła brudne skarpety do kosza i >>>>> krótko >>>>> pogadała z jednym z dzieci, jeszcze odrabiającym lekcje. W swoim pokoju >>>>> Mama >>>>> nastawiła budzenie, >>>>> Dopisała 3 rzeczy do listy 6 najważniejszych czynności do wykonania. >>>>> Pomodliła się i wyobraziła sobie, że osiągnęła swoje cele. >>>>> W tym samym czasie Tata wyłączył telewizor i oznajmił \"w powietrze\": >>>>> Idę spać\". Co też bez namysłu uczynił. Coś nadzwyczajnego w tej >>>>> historii? >>>>> Zastanawiasz się, dlaczego kobiety żyją dłużej? >>>>> BO JESTEŚMY SKONSTRUOWANE NA DŁUGI PRZEBIEG\".... >>>>> i nie możemy umrzeć wcześniej, bo tyle mamy jeszcze do >>>>> zrobienia!!!) >>>>> >>>>> Wyślij dziś tę historię do 5 fantastycznych kobiet - na pewno będą >>>>> Ci wdzięczne. >>>>> I do mężczyzn - niech się trochę zastanowią. >>>>> A potem - Idź SPAĆ !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsszystko zależy...
na siłowni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) dziś przeżyłam szok:P , otóż koleżanka której się śniło że za mąż wychodze, powiedziała że to się musi sprawdzić do kilku miesięcy, bo jej się sny sprawdzają :D:D fajny kawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×