Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Agi a wiesz no tak jakos nie moge sie doczekac spotkania z takim uednym z ilovew ale pewnie nic z tego nie bedzie skoro mi tak spiesdzno do tego spotkania::o a ten pierwszy z ktorym 3razy juz sie spotkalam to ostatnio rzadko sie odzywal ale pr\\ewnie dlatego, ze dobrze odczytal moje sygnaly ze nei w glowie mi romanse byly:P i siedzial cicho dzis ja z nudow i pod wplywem %:P odwzwalam sie wiec tez sie odezal;0 Lingus juz sprawdzamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poważnie całe 6 stopni jest słonko świeci śnieg się już topi.. ale był.. i jest jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to się stało, ze nas dziś odwidziałaś.? is ską to słodkei lenistwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys duzo rzeczy! musze sis pokoj ladnie posprzatac, posciel pozmieniac u siebie w pokoju tez mam niezly syfik bo caly tydzien balaganilam;o no i w laziem\\nce musze posprzatac lodowke przytdaloby sie umyc;)ale to moze jednak w tygodniu:D zapiekanke chce zrobic i to tyle chbya:D a pozniej tez bede sie lenic :) tymczasem ide myc oknoi brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, witam Justynkę. Witam też zapracowaną Secię i Eskimoskę Agi. I Edzika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powiedzmy ze prawie skonczylam;) teraz zabiore sie za zapiekanke a jak bedzie juz w piekarniku to z grubsza lazienke posprzatam:p potem juz tylko relaksik w wannie :classic_cool: maseczke se tez jakas zrobie paznokcie odmaluje:classic_cool: i moze jakis filmik obejrze i po sobocie bedzie:P a i piwko jakies wypije moze;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pustki, a mi się jakoś tak smutno zrobiło.. wieczorkiem to pewnie dlatego że dziś soboto a wzasadzie jej koniec:P noi jeszcze z jednego, ale pisać nie będę --------------------------- za tydzień mam impreze ale mi sie tak nie chce iść.. że zaczynam już kombinować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Agi no jak kase bede miala kase to przyjade:) mam nadzieje ze nie sama;0 zn ze dziewczyny tez sie zdecyduja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🌼 :) Deko, Linger, Agiie, Setunia, Justynaaa :) OyE! :D teraz Eddie będzie z Wami przez dłużej niz przedtem :P Jak Wam łikend mija drogie Panie? ;) ...Eddie na razie sie opieprza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpartyjna
informuje, iz w taki dzien jak dzisiaj opie...a sie nie tylko Eddie :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że ja nie poznałam nikogo (tak jak Was np: taka chętna osóbke jak secia:) ) z Krakowa na tym forum.. to bym se gdzies z nim poszła bo moich znajomków to nie da rady nigdzie wyciągnąć:P więc przestałam, teraz oni muszą mnie:P hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edi ja sie nasprzatalam i nie wiem czy ktos to kiedykolwiek docenia/doceni najchetniej wynioslabym sie z tego domu wtedy robilabym wszystko dla siebie! albo nic nie robila i w ogole Bezpartyjna haj🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×