Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

setu niue tez nie setunia pije jurajska albo inna mineralna bo zywiec to chbya zrodlana a setunie nie lubi zrodlanej;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam początek tematu, bo nie mam siły na 166 stron:P było coś o niskim wzroście, że niby mężczyźni tego nie lubią... nigdy nie miałam kompleksów z tego powodu, co więcej wiele razy słyszałam, że to słodkie, że jestem taka niziutka i że trzeba się mną zaopiekować :) dzięki temu też tak do tego podchodzę;) co do wody to kropla beskidu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez by mi sie nei chcialo tego czyrac:D tez tak mys;le ze wzbudzamy poczucie opiekunczosci takiej {cool] ok ide spac🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja sądzę że jest wręcz odwrotnie. Przynajmniej ja nie podobam się nikomu, nie wzbudzam żadnych uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lingus moze mi to co pisalas na skype na poczte, bo jak ja skypa odpalam to wszystko mi siadac zaczyna , a ja za nerwowa jestem do czegos takiego:D i zaraz myszlka o biurko jest tluczona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dekus ale co??????????;) mnie wnerwiaja tez wszyscy!!!! musze zacisnac zeby i starac sie olewavc tych wszystkich kolesi;) bo jak im sie pokazuje, ze zalezy to oni Ciebie zaczyynaja olewac;) nie wiem czy po prostu jednemu nie napisze dzis, ze nie ma sensu ta nasza znajomosc bo nic z neij nie wyjdzie chyba:o tymczasem ide wyzyc sie na sprzataniu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cholercia.. masakra.. po co człowiek, tak ma..? dlaczego to nie może byc łatwiejsze.? też muszę posprzątać.. cały dół i jeszcze swój pokoj.. i dorwać kota i mu paznokcie obciąć.. a on tego nie lubie i trzeba mu to robić jak śpi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seciu, myślisz - olej to wszystko.. hehe ale ja nie chce olewać chyba, całe życie wszystko olewam, więc może powinnam coś zmienić.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dekus ja tez zawsze olewalam teraz jak chcialam inaczej to tez jrst zle:o ide skonczyc odkurzanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowca autobusu
NAJłATWIEJ POZNAć W AUTOBUSIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie też. seciu, ale ja właśnie chyba nie umiem nie olewać.. denerwuje mnie to.. chciałabym to zmienić, ale nie wiem jak..? ja olewam wszystkich którzy przejawiają jakąs sympatie do mnie.. chyba jestem skazana na bycie samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle lat juz jezdze autobusami i nic:P Deko no wlansnie ja olwewam wtedy kiedy widze ze ktos sie o mnie stara, zabiega a gdy przestaje to wtedy jestem zla na siebie wlasnie tak jak dzis:o pomalowalam se paznokcie na czerwono:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie lubię jak ktoś się za bardzo stara, a potem jak już przestaje to tego żałuję :/ wkurza mnie jak widzę, że komuś zależy, nic nie poradzę :P co do poznawania w autobusach to nie polecam :P kiedyś zagadałam do jakiegoś chłopaka, (tylko dlatego że akurat był jedyną osobą w autobusie:P) dokąd jedzie ten autobus, bo jechał inną trasą, w sumie bez sensu, bo on też nie wiedział, ale najpierw powiedziałam a potem pomyślałam:P w każdym razie on to odebrał jako podryw i tylko się musiałam męczyć jak go spławić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wsciekla a nie smutna jestem:/ napisalam rtemu jednemu ze nie ma sensu nie ma go oczywiscie teraz w dupie mam takich kolesi:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne secia nie ma się co przejmować bardziej od kogoś innego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×