Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Gość Justynaaaa
Słodziutkich Wam życzę:) Kolega właśnie poszedł, ale niebawem wróci. Ech, stęsknił się, wiadomo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholibka
wszyscy juz chyba spia. ja rowniez zycze wszystkim kolorowych i kosmatych. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi się nie chce dziś sprzątać.. może ktoś jest chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziś nie sprzątam, robię sobie Dzień Dziecka :p W poniedziałek się za to wezmę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaa
Cześć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Setuniu, jesteś taka Kochana, takie śliczne kwiatki i serduszka, nie zasłużyłam :( Uśmiecham się do Ciebie Seciu :D Dla Ciebie: 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 Poza tym, witam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linguś a co za smutna minka? Wiem że pogoda nie jest najlepsza, ale.. ---- ja właśnie słucham Jopek na dłoni :D dawno tego nie słuchałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linger alez zasluzylas!!!!!:) ide na spacerek chociaz jeszcze chbya pada;) moze znajde kilka jezytn to bede miala do jogurta natur:classic_cool: do potem🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pewnie się Seciu obraziłaś na mnie, nic nie napisałaś na mojego maila :( Ale może nie wymagał odpisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s dopiero teraz bede czytala:) skonczylam ogladac \"doktora Zywago\" co za film fajny wzruszylam sie😭 oki juz sie otrzasam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh wybaczam.. udaję się w ten lepszy świat - a więc do jutra.. jak wrócę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×