Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasablanca

profesjonalny zespół na ślub!!

Polecane posty

Witam, mam na imię Kamila i prowadzę profesjonalny zespół który składa się w zależnosci od potrzeb z wiolonczeli, skrzypiec (ilość skrzypiec w zależnosci od potrzeb klienta), moze być równiez flet. Gramy na ślubach najpiękniejsze melodie, które wzruszają do łez. M. in. Aria. Ave MAria, czy też Marsz Weselny. Miasto - Bydgoszcz, Toruń. Zapraszam:) email - kamjurek@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba
w kosciele to gracie co???kto sie bawi niby przy Ave Maria na weselu??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiście ze na ślubach w kościele. Ale ostatnio gralismy również na statku, również na weselu oczywiście przy innym repertuarze melodii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodać ze od listopada gramy również w GDAŃSKU , takze jest możliwość równieżzagrania własnie w tym mieście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucak
"przy innym repertuarze melodii" - bardzo profesjonalny język. Jakie inne melodie wykonujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze prostym jezykiem bo nie wszyscy rozumieja.Proponujemy wszelkie wiazanki np. meksykanskie, bawarskie,polskie, rózne tance np. taniec kurczeków.can can itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucak
To nie jest prosty język, drogi panie. Proszę nie robić z ludzi idiotów. Taniec kurczaków, niezwykle oryginalne. Ale czy nie zbyt prostackie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest prosty język a znam ludzi którzy na prawdę nic nie rozumieją bo siedzę w tej pranży już dobre parenaście lat. A pan/pani za pewne nie, więc proszę nie obrażać bezmyślnie. Taniec kurczaków na wesela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff... Już myślałam, że ksiądz będzie sypał ziarno a goście chodzić w przebraniu Wielkiego Ptaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
być może jest to pieśń..nie taniec/Kurdesz nad kurdeszami/...pieśń biesiadna,może i tańczona w XVIII wieku..,w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani chyba chodzi o popularne \"kaczuchy\" chyba ze to jakis taniec narodowy jakis ale Pani sie walnela w pisowni... albo ja juz glupia jestem a moze podac tak liste piosenek jakie gracie? (wesele chodzi) i macie www z demami?? Pat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie czepiaja wszyscy:p bo na pewno uzywaja poprawne, pieknej polszczyzny, smaic sie chce:D:D zenujace!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albinoska jestes SUPER! ;) dawno sie tak nie usmialam! musze sprzedac dalej ten twoj post ;) a na marginesie to jak ma byc? taniec KURCZEKÓW czy KURCZAKÓW???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po ostatnich obraźliwych postach na mój temat (forum ogólne) myślałam, że już się nie pojawię. Dzięki - kurde no - 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde,Albi-nioska...fajny taniec,,,,..na cztery ręce??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×