Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

kartke znalazlam wlasnie teraz ,musieli ja pod dzrzwi wsunac i jak otwieralam to drzwiami ja musialam przesunac bo pod grzejnikiem lezala...zamiatalam i ja wyjelam .......ale cos mi od rana nie pasowalo bo tak slabo woda leciala a teraz juz wogole .....a tam przezyje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah Dea moj tez lubi podlubac w kompie teraz sobie caly system chlodzenia dokupil :o niby sie tak dobrze zna ale czasem cos tam powyzywa bo nie dziala jak nalezy zali sie mi , ja podpowiadam ale i tak ma swoj sposob i wytlumaczenie a po dluuuugim czasie wkurzania sie, kombinowania nadal po swojemu i checi wyrzucenia wszystkiego za okno zajrzy tam gdzie podpowiadam choc z duzym niedowierzaniem i nagle wszystko dziala :P tylko faceci tak maja - rzadko ktory poslucha baby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! dzis popisze troche wiecej bo siedze w domu i choruje :P nawet wczorajszy grzaniec nie pomogl :( poza tym od paru tygodni bola mnie plecy a dzis to juz tak mocno ze nie moglam sie pochylic nad wanna zeby umyc wlosy. ktoras tak miala?? ide zaraz do lekarza, ciekawe czy znowu dostane apap tak jak ostatnio :):( trzymajcie sie cieplutko i nie wypuszczajcie grzancow z lapek bo nie wiem jak u was ale u mnie zima nadciaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sobie przypomne jak czesto mialam problemy z woda w Polsce tam gdzie mieszkalam to :o jak sie trafila jedna awaria to prawie miesiac(zima, zasypane ,nie bylo jak sie do rur dostac bo pekla wtedy) wody nie mialam :o dowozili mi w beczkach pranie wozone do Mamy takie byly uroki mieszkania prawie w lesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomieszkalabym sobie w lesie...... marze zeby postawic sobie kiedys domek w Bieszczadach, taki w stylu goralskim......do tego koniecznie na wyposazeniu bylby kominek, bujany fotel i .............. grzaniec...... eh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pare miesiecy temu tez mnie polamalo bralam nurofen i smarowalam mascia i po kilku dniach przeszlo do lekarza nie szlam od razu bo wiedzialam ze powie mi to samo :P postanowilam ze pojde najwyzej jak sie bedzie za dlugo utrzymywalo ale na szczescie szybko przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie plecy bola juz 3 tydzien i teraz jest naprawde powaznie. do tego doszlo przeziebienie i dzis goraczka. pojde, jesli mi nie pomoze to bede chociaz miala podkladke do pracy, bo czasem podobno potrafia zadzwonic do GP i sprawdzic czy pracownik nie sciemnia. ale mysle ze to dotyczy tych co choruja nagminnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) 🌼 widze ze wiele nowych twarzy sie pojawia na naszym topiku... bardzo dobrze :) wreszcie sie zebralam do kompa po weekendzie.. w pracy ok tylko nogi musza sie przyzwyczaic :p no i duuuuzo nauki przede mna hihi u nas tez pochmurno nic tylko ciepla herbata koc i zaszyc sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
The best -- pochylac sie to \"to lean\" ,schylac \"bend\" nooo ale jak to trzeci tydzien to niedobrze :( smarujesz masciami czy tylko tabsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity1302 hihi (zysia) .....no mam w baniaczku 5litrowym mineralna :) chyba tak sie rozłazi choróbsko ,mój syn miał grype,na szczęście już wyzdrowiał a u lekarza był tłum ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu kupilam Transvasin ,niedrogi w Savers o ile dobrze pamietam i w sumie lepiej podzialal niz Fastum czy Naproxen nie wiem dokladnie jakie to bole (miesnie czy bardziej po kosciach? ) ale jak ma Ci kto poslac z PL ketonal albo tabletki naproxen to tez pomoze (ja bralam naproxen ale to jeszcze w PL )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahhaa mnie tez jest wiecej ;) moje dzieci pociagaly troche nosami ale jakos sie rozeszlo(na noc smarowanko vick vaporub i kropelki do nosa) i witaminki i tran biora - zeby ze szkoly nie przywlec bo tu dzieci to chyrlaja i smarcza sie caly rok :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również daje synowi witaminy i tran,dostawał jeszcze calcium +witD3 ale to jak miał złamaną ręke-ale teraz zestaw witamin i tran starczy-z witaminami też nie ma co przesadzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja tez z uk ale nie wiem co to apap :o :) the best - schylac sie to \'bend down\' bend to jeden z czasownikow ktory zmienia znaczenie w zaleznosci od przyimka. mnie tez kiedys strasznie polamamlo az nie moglam do dziecka sie schylac i jej na rekach nosic. u GP dostalam super mocne tabletki na rozkurczenie miesni (ponoc to byl spazm miesniowy) i tak jakos po tygodniu przeszlo. Ale bol to byl ze hej, nawet siadanie na sedes byl niemozliwy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam, kupilam, wrocilam :( dostalam paracetamol na przeziebienie i ibuprofen 400mg do stosowania 3 razy dziennie przez tydzien. w domu mam ketoprom (musze dokladnie sprawdzic) lub cos podobnego do smarowania wiec zaczne sie kurowac. niestety do saversa mam spory kawalek wiec na razie odpada. zostalam pocieszona ze to tylko problemy z miesniami -efekt pracy przy komputerze i na pewno nic z kregoslupem ani dyskami. w razie czego mam przyjsc za tydzien jak mi nie przejdzie. o ile wyzyje po takiej ilosci srodkow przeciwbolowych......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×