Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

witam, dzien dobry 🖐️ uhm, dobrze ze wreszcie weekend :D wlasnie sie dowiedzialam ze nie jestem jedynym leniwcem w pracy. dzwonie rano i dzwonie nikt nie odbiera, to wyslalam maila i dostalam out of office reply ze jedna kolezanka nie wytrzymala presji i poszla na 2 dniowy urlop. a reszta nie odbiera telefonow. nie ma to jak odpowiedzialne podejscie do pracy :) za to kocham ten kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jest,jak kto chce:D Ja tego badziewia nie kupie za taka cene😠zwykle niebieskie bluzy za 45€,bez przesady😡z nadrukiem szkoly:O Moj syn ma duzo niebieskich bluz,bez nadrukow,tez jest ok:D A za koszulke 25€ powalilo i to niezle ich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracajac do mundurkow....dlaczego nie wprowadza takich,jakie my mialysmy kilka lat temu:P Albo zwyklych tarcz szkolnych ,ktorych sie nosilo na lokciu lub na piersi;) wiele latwiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
The best :D podejscie do pracy tutaj tez mnie powala :D Lena u nas wsumie tanie te \'mundurki\' a z logo szkoly sa jakies 2 funty drozsze tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w PL mogli po prostu wprowadzic z powrotem fartuszki z tarcza i tyle a tu w UK uniformy nosza od daaaaaaaaaaawna wiec sa juz naturalna czescia ubioru codziennego nie tylko w szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity jak dla mnie to te mundurki maja jedną wielka wadę :P W każdym zestawie jest koszula!!!!! Ja nienawidzę prasować koszul!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet spodnie sa nie gniotace sie :D moje laski maja takie (na razie po jednej parze , reszte musze prasowac na kant :o ale kupilam :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa....to jest dowolność :) A tak przy okazji mundurków,to ja jeszcze żadnego dziecka w mopjej okolicy w mundurku nie widziałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×