Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ja chyba poszukam czegos do nastawienia na drugie pranie bo slonce ladnie swieci zdazy wyschnac na dworze :) nie za bardzo mam co tylko na biale poczekam az dzieci wroca ze szkoly bo koszulki ich wrzuce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajowiste te oficerki, ale najlepszy jest opis rozmiarow Not sure about your exact shoe size? Take a shoe that fits you perfectly and look inside what size it is. Make sure that the shoe is the similar shape the ones you wish to order.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie sie dzis doczekalam moich zaslon w sypialni:D uczylam sie cierpliwosci;)bo czekalam 2 miesiace by je zrobili:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo Dea za odgadniecie mojego wieku :D a Ty jestes rocznik w takim wypadku 69? moja siostra starsza jest 70 :D wlasnie dzis napisala mi esa ze ja starcza deprecha nachodzi, gupia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na ten tekst orozmiarach nie trafilam jeszcze :D w sumie jeszcze nic nie zamawialam z tamtad-ja lubie pomacac jak cos kupuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo, bo czterdziecha za rogiem :p ja tam sie nie przejmuje, kazdy wiek ma swoje uroki, a ze mam szczescie i wygladam 10 lat mlodziej to jeszcze bardziej sie nie przejmuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba tak , zamawiasz i chyba wysylaja jakzamawiasz next week to dopiero w next week wysylaja trzeba by poczytac terms and conditions

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja chyba tez skocze to slepu w przyszlym tyg. podoba mi sie ta posciel flanelowa, musi byc ciepla i milutka 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje 29 to tez jeszcze na kilka miesiecy tylko :P:D aaaa tchibo jeszcze w sommerfildzie maja ja niestety do sommerfilda mam daleko tamjest na stronce \'szukacz\' sklepow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jeszcze dwoch braci :) obaj po czterdziestce :) z nimi i siora nie raz dogaduje sie lepiej niz z mlodsza badz rowiesnikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×