Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

byl nawet reportaz \'najmlodsze mamusie i tatusiowie UK\' masakra :o dziewczyna zostala matka jako 13latka i traktowala to dziecko jak zabawke ,jakby nie bylo jej az przykre :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez byla dziewczyna w szkole ale juz w sredniej (ale to prawie to samo co w 8 klasie bo byla wtedy w 1) tylko jakos lagodniej dalo sie zalatwic wszystko chodzila do szkoly normalnie i chyba skonczyla (nie wiem bo 3 lata mlodsza ode mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kolezanke w pl co urodzila jak miala lat 15 jest rok mlodsza ode mnie i ma teraz 3 dzieci:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ba! moja mlodsza o 2 lata siostrzyczka konczyla szkole jako mezatka i matka :o uparta koza miala juz 18 lat wiec zdecydowala sama w sumie z Mama mialysmy inna teorie na ten temat-ze specjalnie zaszla w ciaze zeby wziac slub i uwolnic sie od rodzicow ktorzy byli przeciwni jej facetowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity:D ahhahahhaha Ja bylam w kuchni............bo,przypomnialo mi sie,ze zupa byla wstawiona:O:O:O Jesoooooooo,w ostatnim momencie przyszlam:P Byla do uratowania:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mam kaffe i siedze se przy biurku:D Zarz powinien duzy przyjsc,potem po malego smigam:D I weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeekend!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×