Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

\"jeans for genes\" - za wrzucenie 1funta do puszki wszyscy dzis moga bez mundurka a pieniazki ida na dzieci ze schorzeniami genetycznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah nie liczona serio:DEternity znow sie podlozylas:P tam dzieci musza w mundurkach do szkoly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w mundurkach tzn nie jest to jakis sztywny mundurek ale ciuchy kolorystycznie dobrane czarny,szary albo granatowy dol(skarpety w w/w kolorach badz biale),bluzy albo sweterki w kolorach czerwonym badz royal blue i biala koszula lub koszulka polo mozna miec bluze z logo szkoly ale rownie dobrze moze byc gladka dostepna we wszystkich wiekszych sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Izunia a co:) ja to dzis pospalam hahaha biegalam po domu by core na czas do szkoly odstawic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dziś.........pies zaspał!!!! hihihihihihi normalnie ok 7 jest pobudka na siusiu,a dziś to do 7.30 spała hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hohoho takie turbo od rana no no :D ja nie raz tez w biegu szykuje dziewczyny do szkoly ale zeby potem jeszcze mi sil starczylo na okno albo coinnego? nieeeeeeeee potem siadam z kawusia i zbieram sily :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi ja tez musze nastawic pranie:) a okno umyc musialam bo sie firanka wyprala:) ale nie myslcie ze ja tak codziennie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ostatnio to firanki 3 dni czekały aż je wyprasuję :P ja swoje okna i firanki to cierpliwości uczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×