Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ja jestem w podobnej sytuacji, tez nie mam presji, pracuje tylko jakies 23 godz (3 dni) a poszukalam bo mialam dosc siedzenia w domu, siedzialam ponad rok wiec moze sie znudzic :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i najbardziej to mnie smiesza te tygodniowki, po trzech dniach dostaje wyplate :D nie moge sie do tego przyzwyczaic, szalu nie ma, ale zawsze rent juz moge za to zaplacic, no i to przyjemne uczucie ze wreszcie sie dokladam do budzetu domowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewazne ile , wazne ze jest piechota nie chodzi :) ja to mialabym ten komfort ze nie podbieram z budzetu domowego ;) na siebie zawsze wydawalam ze swojego konta a teraz mi dziwnie jakos :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zaraz musze po dziecko isc do szkoly nie chce mi sie z domu wychodzic :o rano zaprowadzil T a teraz ja sie musze wysuplac z kocyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam :) nie jest tak tragicznie jak wyglada na termometrze mam 15 stopni troche wieje ale jest szaro i dlatego sprawia wrazenie ze jest zimno i nieprzyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dosyc cieplo i przyjemnie :) lubie taka pore dnia jak juz powoli sie szarowka robi ... obiadek prawie gotowy poszperam po necie troszke :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w domu mam troche zimno bo pod nasza nieobecnosc nie bylo ogrzewane a jak wczoraj odpalilismy to sie nie zdazylo nagrzac bo po pol godzinie zdechlo nam ogrzewanie dopiero w poniedzialek albo wtorek bedzie plumber :o dobrze ze mam troche sprzetu grzejacego na prad :P sie podgrzejemy jak trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha a u mnie mlodsi ludzie normalnie na letniaka biegaja :D przed chwila w drodze z zakupow widzialam goscia w spodenkach 3/4 i koszulce bokserce i w ogole duzo ludziow w krotkim rekawku paraduje albo w lekkiej odziezy faaaaaajnie jest-oby jak najdluzej taka pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina 🖐️ ja za to 1 kg mniej :P:D jesc mi sie nie chcialo(jeden posilek dziennie mi wystraczal)ale golabkami Mamy sie opychalam ;) :D teraz trzeba zas pilnowac diety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×