Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ ponuro za oknem :( dzieki za promyczki sloneczka i podaje 🌻 co byscie mi potem nie mowily ze skapa jestem :p a ja chyba czape dzis kupie bo spojrzalam na prognoze pogody na weekend w Gdasku - boshe, ok 1 stopni!!!! biore dlugi kozuch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity :) ja cie bic nie bede 😘 na innym topiku (panie w PL) mowia ze na kozuch troche za wczesnie - ale to wiadomo, one bardziej zachartowane, prawdaz Izunia 🖐️ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea ale pod kozuch to zawsze mozna cos lzejszego zalozyc jak sie okaze ze Ci za cieplo :) nooo chyba ze masz taki kozuch-kozuch , taki gruby i ciezki to moze na 1 stopien jeszcze za cieply

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe bicie to sie przyda mojemu zelazku :P zdechlo mi wlasnie :o a juz rozstawilam deske i mialam prasowac muszem isc kupic nowe :) z czego sie ciesze bo mialam za duze (z generatorem pary i za duzo miejsca zajmowalo :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz bede miala problem w jakim kolorze kupic :P:D bo widzialam ladne niebieskie , rozowe , zielone i jeszcze jakies :D niebieskie bedzie mi pasowac do deski :) hahahahah ale porabana jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity, wcale nie :D:D:D:D:D trzeba laczyc estetycznie przyjemne z pozytecznym ;) ale ja to bym wybrala w kontrastujacym kolorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kozuch to mam taki dlugi, ciezki, z wielkim kolniezem i zawiazywany w pasie... i tak sie zastanawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea ja od listopada to biegam już w płaszczu zimowym....z flauszu chyba,czy jak to sie nazywa :P Ale w takim kożuchu grubym to chyba będzie ci za gorąco.....no chyba żeś wyjątkowy zmarzluch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz mam problem... bo w kozuchu nie tyle za cieplo co za ciezko pewnie mi bedzie.... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba raczej za ciezko skoro to taki kozuch-kozuch :) jakis cieply plaszcz :) a jak nie masz cieplego to okazja do zakupu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha to teraz nie wiem - dobrac niebieskie do deski czy zupelnie inne :D zobacze jakie beda mieli kolory :) idem 🖐️ do potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po zelazko oczywiscie idem :) a niebieskie to bedzie mi pasowalo do sypialni , bo deska stoi zawsze tam a mam niebieskie sciany ech no ! baby nawet z koloru zelazka potrafia zrobic problem ;) :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja juz od tygodni szukam jakiegos plaszczyka/kurtki ale nic nie moge znalezc!!!! eternity, co ty wszystko tak na niebiesko? ja tez spadam - wzielam popoludniowy urlop :) ide poszopingowac, a potem do fryzjerki :) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity heheh ostatnio ja latalam za zelazkiem-bo dwa wyrzucilam bo mi spiecie robily w kontakcie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kozuch tez u za cieplo-zreszta tu chyba nigdy nie jest tak zimnoby kozucha ubierac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×