Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

witanko wszystkim kobietkom :) 🌼 ale dzis u nas ponuro.... :( za oknem bo w duszy nienajgorzej :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide po kawe cos mi dzis glowa nawala chyba od tej pogody w marcu lece na pare dni do rodzinki tyle jeszcze a juz nie moge sie doczekac, dzwonilam dzis do mamy, ona szalona, cala ona - juz maluje pokoj na nasz przyjazd jejku :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie nabijaczki poszlyście sobie ?? moja mala spi na moment weszlam potem lece ogarnac mieszakno :) i jakis obiadek upichcic ...... zapiekanka bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ci dobrze :) nam ostatnio ukradli grilla :p cale lato stal kolo domu i nagle wychodze a tu niespodzianka , i zjezdzalnie dla malej, jak widac wszedzie swinie zyja czy Pl czy gdzie indziej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne macie racje, czemu nie ? :) my niestety nie mozemy mieszkamy w domu ale bez ogrodka musielibysmy w domu trzymac grilla a to bez sensu, pozostaje nam czekac do lata przyszlego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale sie nie dziwie ze tak powiem :) to raczej malo spotykane hihi naprawde fajnie ze sobie na cos takiego trafiliscie masz na imie jak moja kolezanka z pracy slowaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez sie chmurzy :( ja zmykam obiadek gotowac glodna jestem buzki :) pozdrawiam cieplo trzymcie sie nabijaczki milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie fiolety :) a na niebiesko to nie wiem czemu akurat tak maz kupowal deske i malowal sciany zanim ja dojechalam widocznie lubi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz grill czeka az zarzadzenie schowania go do komorki nabierze mocy urzedowej ;) moglabym to zrobic sama ale nie zrobie dla zasady :P poprosilam o to meza to niech on to zrobi :P meble ogrodowe chowal to mogl za jednym zamachem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena łap!!🌻 Eternity a ja mam grilla elektrycznego :) jak przyjdzie chętka to wystarczy z szafki go wytachać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za tego grilla i zjeżdżalnie dla dziecka to bym się wkurzyła!!!! a nie miałaś ogródka ogrodzonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my rzadko grillujemy to wystarcza niewielki \'tradycyjny\' weglowy ale chyba kupie sobie takiego kuchennego co to zdrowo miesko sie je bez tluszczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u nas zimno ale slonecznie :) no i wiecie coscie zrobily? przez to odradzanie kozucha kupilam nie jedna ale dwie kurtki i teraz na buty nie mam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko 🖐️ Dea co dwie kurtki to nie jedna ;) na buty tez sie znajdzie :) jak nie tu to moze w PL dasz rade sobie wyskoczyc na butowy shopping

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×