Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

aaaaaaaaaaa zeby nie bylo ,bo mi tu Lena gratuluje mobilizacji :P nie prasowalam do 23ciej :P system mi sie posypal i nie wlazilam na kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zreszta - jak sie ma nowiutkie zelazko to mobilizacji nie trzeba :D smiga normalnie jak mercedes wsrod zelazek ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity lap🌻a ja poczestuje sie truflem Dea heheh jak znajda sie butki znajdzie sie kasa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie za duzo kurtek ;) cale popoludnie schodzilam za butami ale nic nie znalazlam... cos trudna jestem no i teraz w bamboszach bede popierdzielac ;) i bedzie mi wygodniej :p oki, spadam bo jeszcze musze nas przepakowac po swojemu a jutro pobudka o 2.30 😭 dobranoc, trzymajcie sie cieplutko i do poniedzialku/wtorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo kurde , netu wczoraj nie bylo i nawet nie mialam jak zyczyc Dei szerokiego nieba :( teraz to juz pewnie za pozno bo juz na miejscu jest (skoro tak wczesnie wstawala) to zycze szerokiego z powrotem i milego pobytu 😘 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na zakupy poslalam meza dopiero teraz bo byl w pracy ja sobie od rana posprzatalam domek :) jeszcze tylko kilka rzeczy do wyprasowania i laba ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:) ja ostatnia kawe sacze, za niecala godzinke do pracy sie zbieram za oknem ponuro az nie chce sie wychodzic z domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×