Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

dobrego masz pomysla :) tez sie wybieram juz od dluzszego czasu ale jakos dosc nie moge a przydaloby sie fakt:D blada jestem strasznie wczesniej nie moglam bo mialam jakas alergie na skorze (same problemy ze skora w UK) ale teraz juz ok ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet na koloryt nie narzekam ale jak sie poprawi to czemu nie! :D a jakbym miala wiekszy dom i jakies dodatkowe money to bym sobie swoje prywatne lozko kupila ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale mnie rozbawilas :D sobie wyobraz ze tez o tym marze - tym z phillipsa zdajsie domowym solarium, pewnie mowimy o tym samym :D mozemy sobie dlonie podac hihi :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc dobranoc tez sie zwijam ale sypialnia tak daleko :o nie dojde - padne po drodze w przedpokoju i tak bede spala :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea mam nadzieje ze ten wirus szybko pojdzie precz:P i nie bedzie malej trzymal 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martik gdzies sie uchowala ze dopiero teraz ospae mialas:)ja mialam chyba w wieku 7 lat:P ale dobrze ze juz po wszystkim z tym nastrojem to chyba kazdy teraz tak ma-krotkie dni,szarowka no i ja na porzadku dziennym jeszcze deszcze mam:P masz🌻na poprawe nastroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) dzis juz chyba zdecydowanie lepiej (nastroj) chociaz trudno stwierdzic dopiero pije kawe i sie budze, ale zle nie jest :D cos wczoraj nie moglam spac polozylam sie i lezalam do 1:30 makabra jakas :P... no i same najlepsze filmy oczywiscie na noc... nadrabiam za weekend hihi...co do ospy to sama sie dziwie, moj brat mial ja nie - chyba bylam jakas inna :P na szczescie przeszlam dosyc lagodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj nastroj tez jeszcze nie okreslony bo dopiero dzieci wyslalam do szkoly i spijam kawe na spokojnie sie zobaczy czy dzis bedze rozowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech u mnie tez szaro , nie pada jak na razie ale zawsze moze zaczac przed chwilka nawet kawalek sloneczka sie pokazalo i juz te wstretne chmurzyska je przeslonily :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×