Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ja juz troche nogi rozchodzilam-prasowalam i nawet po chleb poszlam hihi Uwzielam sie na te nogi bo mi utyly nooo :Pi ich teraz nie lubie😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lodowke to ja bede musiala odsunac jak wroce :P licznik jest za lodowka 😠 nie wiem kto tak wymyslil 😠 a nie mam jak przestawic bo innego miejsca na lodowke wtym domu nie ma :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee ja to niemam pojecia o kupowaniu pradu na karte i dostacach hihi co kraj to obyczaj heheh ja mam termostat jak trzeba to podkrecam i mam saune w domku:Dhihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lodowki nie odsuwam-mam wkomponowana w meble-wiec jedynie mozna ja cala wyciagnac hihi no ale ja tyle sily to niemam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja jest malutka hihi wiec jak zrobie jakies wieksze zakupy to mam problem sie tam pomiescic:P ale jest plus tego hihi jak trzeba ja umyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki:) dobrze was slyszec :) szmat czasu minal..a tu zawsze wesolo jak wejde, ale milo sie czlowiekowi robi..:) chorobstko mnie bierze cos mi przejsc nie moze.. jak tam przygotowania do Swiat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi ja narazie zabieram sie za porzadki :Oale jakos mrozno i cos okn poczekac musza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhe no moja na wieksze zakupy tez jest przymala (zwlaszcza zamrazarka) ale do mycia w sam raz :D tylko tez najpierw trzeba ja wysunac (stoi w takiej jakby spizarce dosc waskiej zeby sie tam jeszcze zmiescic do umycia jej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede dzis zupke grochowa gotowac:Dna boczku hehehe -dobra na zimowe dni ale nie dobra dla moich boczkow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie nie moge wziasc za porzadki jakos :D a tu trzeba niestety.. jedyne co porobilam to liste zakupow hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×