Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

heheh zesikam sie z tych opowiesci:D ten z historii mial ciagle pryszcze ogromne na gebie:dwiec kiedys zostawilismy na biurku katalog z oriflame otwarty na produktach na tradzik:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eheheh mialam wiecznie przeboje w szkole:Dnauczyciele na bank mnie do tej pory pamietaja:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez :) jak po roku przerwy wrocilam do tej samej szkoly do studium bankowosci to byly numery. czytaja liste i ... a co ty tutaj robisz??!! fajnie bylo jak czasami prowadzilam lekcje bo babka od finansow wypadala na fajke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
The best 🌼 moi nauczyciele mnie pamietaja ale z innych wzgledow jak robilam numery to tak zeby mnie nikt nie podejrzewal :P mialam \"stanowisko\" powazne w technikum i moj ojciec tam pracowal :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam fajnego ksiedza w klasie:Dbylam w zenskiej klasie a ten zawsze wyperfumowany hihi jak mowil to patrzyl gleboko w oczy i byl mlodziutki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Eternity to bylas pod lupa hahahahaha W podstawowce nie chcieli mi swiadectwa wydac bo zbilam lampe heheh i nie zaplacilam:P ale swiadectwo mam:D a za lampe nie dostali kasy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale wlasnie w mysl zasady - pod latarnia najciemniej ;) ja sie nie wychylalam ani mnie nie podejrzewali no bo \"corka pana K taka mila,sumienna i wogole\" :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo hihi The best dzieki❤️ Eternity to ty taki aniolek -a rozki pod wloskami schowane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
licza sie intencje❤️a to nazwiemy sztuka:Dzawsze mozna po swojemu interpretowac:Di znalezc sensy ukryte;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mnie tez musi ktos pogonic:Pbo cos sie zaklinowalam hahaha i ruszyc mi sie nie chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a szkola w wiekszosci byla meska wiec jako dziewczyny mialysmy i tak lepsze chody ;) dopiero od naszego roku zaczelo rzybywac kobietek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
The best no ja to akurat nie mam nic do roboty (oprocz prasowania , powieszenia prania i poodkurzania i pozniej zrobienia obiadu :P ) to se siedze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecej chlopow mialas?to fajno heheheh:D dopiero niezle jaja robic mozna:D ja zawsze z chlopami trzymalam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie rozleniwilam od przedwczoraj :P wczoraj mnie troche w domu nie bylo i jakos zeszlo (gary musialam myc sama wczoraj 😠sie zaden nie domyslil :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×