Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a zeby bylo jeszcze smieszniej to \"chodzilismy\" ze soba jakies 7-8 miesiecy i go rzucilam :P ale po 1,5 roku znow bylismy razem - jakos oboje nie moglismy o sobie zapomniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah mam stronke-nie czajona serio hihi tak sie przejelam wspomnieniami ze zapomnialam o stronce:D The best lap za podkladke:D🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina 🌼 The best bo my to w sumie juz sobie foty powysylalysmy zeby wiedziec z kim piszemy tak wiec brakuje nam Ciebie do kompletu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Etrnity hihi nio bylo Wam pisane byc razem❤️ The best nio hihih siedzimy na naszej klasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugolinka - nie dostalam :( jakbym cos dostala to napewno bym odpisala, podziekowala, moze pocztowke wyslala :) wysylaj jeszcze raz emi_constr@o2.pl w sumie to troche dziwne bo kolezanka wysylala zdjecia slubne i tez nie doszly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze wprowadzimy troche rozrywki i zaczniemy sie szukac? zaczynamy od drobnych podpowiedzi i zabawa sie kreci :D oczywiscie smiley juz sie nie pobawi ze wszystkimi :P chyba ze cos przeoczylam i juz wszyskie sie znaja na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no Eternity tez juz mam:Dwiec jak znajdziesz jedna to bedziesz miala reszte:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na NK juz sie wszystkie znamy :D The best nie pitol tylko wysylaj fote jak wygladasz ! w ten sposb bedziemy mialy prawidlowego maila do Ciebie i na pewno juz wtedy dojdzie od nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jakis miesiac temu chyba mail byl z gmaila a teraz nie moge cie dodac:(jakies mi urzadzenie blokujace wychodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o juz wiem eternity wysle Ci moj adres maila:) a ty do mnie i bede miala Cie wpisana hihi wtedy Ci napisze jak mozesz mnie znalesc na NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie po fotce juz tez nie poznacie:Oszczegolnie po statnim farbowaniu tych wlosow😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha zaraz poszukam jakiejs foty z technikum oprocz tych co juz na Nk sa :) gdzies mam taka ze studniowki jak wszystkie pokazujemy czerwone majtochy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawaj , dawaj The best! :) uch ,prasowanie :o jak sie w koncu wezme to na pewno jakies 1,5 godziny mi peknie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×