Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Kurcze coś / ktoś mnie wołało tylko nie wiedziałam kto:D u mnie ok:) wczoraj byłam wstępnie u GP i mam wizytę z położną na poniedziałek. Na razie mam wpisany 13 tydzień - rany:) ale mnie mdliiiiiiiiiii i kawy pić nie mogę bo zwracam - uroki;) za 4 dni slub a ja ledwo w sukienkę wchodzę :) :) :) :) cos mnie na słodko bierze a jak słodko to dziewczynka? ;) właśnie pożeram lody przed kompem :P znależliśmy knajpkę na imprezkę po ceremonii http://polonianottingham.com/forum/viewtopic.php?p=2817#2817 zwiedzilismy, salkę zarezerwowalismy nic tylko dni odliczać :D aaaaaa buty kupiłam jednak takie http://www.clarks.co.uk/find/Department-is-women/Size-is-4/product-is-20322105 Trzymajcie sie i macham do Wszystkich 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annnna 🖐️uslyszalas:) Gratuluje jeszcze raz😘mdlosci przejda kolo 3 miesiaca wiec wytrzymasz:) Ja na poczatku ciazy bylam na kwasno:D apotem juz tylko na slodko no i mam coreczke:) Zreszta nie wazna plec wazne zeby zdrowe sie urodzilo❤️ Karczma super-nazwa bardzo orginalna:)widzialam menu-juz sie glodna zrobilam hihi Butki bardzo ladne:)to odliczamy dni do tego wielkiego wydarzenia:) zagladaj do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zerkam zerkam i soczek popijam:) Hugon dla nas też nie wazne jaka płeć tylko ja taka zakręcona bo juz chcę ubranka kupować a nie wiem jakie ;) wszystkie taaaaaakie sliczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka 🖐️ i 🌻 za stronkę :) no pewnie że sie ciesze, pierwszy dzidziuś w moim wieku to wyczekany na max, a dziadki jakie zadowowlone bo pierwsze wnuczątko od mojej strony i Mariusza:D nawet moi dziadkowie po raz pierwszy zostaną pradziadkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×