Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Ania!!!!!!!!!!!!!!!!! jednak mój pomysł aby cię głośno wołać był dobry :D Butki sliczne......tylko się troszkę martwię czy w nich nie zmarzniesz,bo już chłodno..... 4 dni........i już nie będziesz panną,a panią!!! aby mdłości mniej dokuczały trzeba się oszczędzać i podobno troszkę poleżeć w łóżku po przebudzeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania karczma super!! będzie przyjęcie po polsku;) chociaż jak na tym filmiku zobaczyłam ta rękę co potrząsa płonącą patelnią to mi się to z czymś innym skojarzyło ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania a jak cię tak ciągnie na kupowanie ubranek to możesz już teraz kupić coś w neutralnym kolorze :) od razu mdłości będą mniej dokuczać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia 30 🖐️ ❤️ Niestety musze rano poleżeć bo jak nie to obieram tylko jeden kierunek :P jeśli to faktycznie 13 tydzień to wkrótce powinno minąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona zadnych urodzin nie robi-ma chate cala rozwalona ,robotnikow w domu itd Mowilam ze zajde do niej na chwile jak bede po mala do szkoly szla:) a ciacho to jej kupie-pewnie niema do tego glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam 13 100 to poleje:) I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II__II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II__II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II__II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II__II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II__II_II_I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×