Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

szczepienia to ważna rzecz!! aby bezbolesnie przeszło to szczepienie,cieniutkich igieł im życzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak mowa o zwierzakach to mojemu kotku cos jest:( spi caly czas nie da sie poglaskac bo miauczy niewiem czy to przez zeby czy cus innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dumna z mojej psicy,stała grzecznie,pozwoliła wszystko ze sobą doktorowi zrobić i.....tylko oddech ją zdradzał,że zestresowana na maxa!!!! pani stres wynagrodziła próweczkami cielecymi ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile miesięcy on ma? nie wiem jak koty,ale psy zmieniają zęby jak maja 4-5 miesięcy moja wtedy wszystko namiętnie gryzła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak leży i nie daje się dotknąć to może coś go boli? może coś zjadł i brzuszek go boli? a je chętnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia🌻on sie urodzil jakos koniec lipca wiec wyhcodzi ze teraz ma 4 miesiace-widac ze ma napuchniete dziasla czesc zabkow juz ma a czesc sie do piero wyzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma swojego godziny na posilki wiec zjadl normalnie aa i duzo pije wydaje sie cieplejszy moze go i cos boli-niewiem nie ruszam go niech spi tylko mnie zdziwilo ze spi caly czas bo jest mlody i go czasem az w domu roznosilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za kwiata👄 biedactwo....może jedzenie dawaj mu schłodzone,tak jak są gryzaczki dla dzieci ząbkujących - je też się schładza,aby ulgę przynosiły na te rozpulchnione dziąsła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałaś,że masz 2 kotki....ale cyferką i ja przeczytałam,że masz dwa kotki hihihihihi a to kociczki są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
The best na 30 nie zrobiłam imprezy urodzinowej ;):P a z tym wygadaniem to trochę za późno oooooops ! nie wiedziałam :P hyhyhyhy ;):D za piffko dziękuję i reddsa postawię ;) {_}> {_}> {_}>{_}> {_}> {_}>{_}> {_}> {_}>{_}> {_}> {_}>{_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}>{_}> {_}> {_}>{_}> {_}> {_}>{_}> {_}> {_}>{_}> {_}> {_}> Izunia gratuluję certyfikatu ! 🌼 Hugo nie znam się na kotkach ale mam nadzieję że mu przejdzie i to nic takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×