Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

aha mialam 2 dziwne sny jeden to taki ze w Wigilie probowalam zrobic zakupy takie na swieta, tj sledziki, chlebek itp i wszystkie sklepy byly zamkniete :P a drugi to ze dostalam czek na 6,750 funtow :D chyba puszcze lotka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no Izunia masz pewność że psica zdrowa:) The best wysyłaj koniecznie i to może z tymi cyferkami ? i dokombinuj do tego datę świąt ze snu o zakupach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i od razu za mały limicik postawię 17 600 nabiłam :) \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze bardzo, podaje w glebokim talerzyku bo duze porcje mi sie ukroily :) |____| |____| |____| |____| |____| |____| |____| |____| |____| |____| |____| |____| |____| |____| |____| |____| |____| |____| |____| |____| |____| |____| |____| |____|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Hugo za stronkę 🌼 Izunia limitowe i tu (magazynuj to będziesz miała później z czego rozdawać ;) ) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Emmi dziękuję za ziółko :) The best szarlotka pyyyyyyyyyyychaaaaaaaaa ;) i na dobry początek tygodnia dla wszystkich (odgapiłam od Emmi :P ) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo! spuścić z oczu topik to ile ludziów sie od razu przewinie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×