Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Pestka to ty mu napiszesz - a po co jak mam na nl tłumaczyć skoro wiem,że po polsku kumasz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa tyz tak sadze ze cos podstepnego wymyslil hihi sciqgq odpada za dluuuugieeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo mamy nowa stronke:)-juz mi sie cofac nie bedzie hehehe Pestka to cos tam naplodzila?moje zadania domowe sa zawsze najkrotsze hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Hugo heehheheh 🌻 taaaaaa on po polskiemu umie ale nie tylko polakow mamy w klasie wieccc::: musialby znac turecki , slowacki i jeszcze jakis tam no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie plodzilam sama tylko bylo juz gotowe i trza bylo z nl na pl i pewnie teraz na odwrot ale bez ksiazki juz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to odrobila pestka zadanie? woooow bo jeszcze wczoraj sie pytala czy ja nie mam ochoty(!) hahaha. dawaj to ci sprawdze chociaz co mi wstydu nie przyniesiesz ;) ale wy mielista znowu smaczne tematy! ser fuuuuuuuj jeju ale bym musiala isc do frycka ale sie kuzwa boje no! kudly mam juz dlugie i nie maja juz zadnego modelu😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELOOOOOOOOOOOOOOO!!!! je tam ktora??? czy was amba zzarla znowu e?????? no nie sama do siebie pierdolic nie bede :p az tak zdesperowana to jeszcze nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się zmywam zaś bo trzeba obiadu dopilnować Mindy znam ten ból- też się tu boję chodzić a o modelu to sobie pomarzyć -zapuściłabym nawet jakby mi jaka mądra robiła włosy tak żeby wyglądały po ludzku jak odrastają dobrze że te krótkie po ich nożyczkach można znieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co corka ma taką prace domową: Napisz co ci sie kojazy z francją? napisala wierze ajfla Paryż i co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka Luwr ,Pola Elizejskie -Łuk Triumfalny,Sekwana.. i na google spojrzyj bo ja dobra z Francji nie jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nono dzieki napisalam to i jeszcze w googlach pozerkalam napisalam jeszzce moda....perfumy ...itd. no nja zaraz jade na ren masaz tym urzadzeniem...ciekawo jak to bedzie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka jeszcze wino i ser....bo żeby o miłości francuskiej pisać to ona za mała jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×