Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ja wole nie miec bizuteri niz lazic w byle czym obwieszona a taki komplet mi sie przyda nastepna okazje jakas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szerszych horyzontach to nie wiem... heh osoba ktora mi dystrybuowala juz nie chce a raczej nie ma czasu ee niewazne zreszta a dosc bliskie kolezanki zaczely nagle sobie same robic choc ja drogich nie mialam!! ale moze dorobic sobie chca bo nawet drozej sprzedaja :( i nigdy nic ode mnie kupily.... no ale przeciez im nie zabronie nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie zaczne bo mi brak cierpliwosci hahahhaa kartek tez nie bo brak zrecznosci hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no w sumie sie nie martwie :) tylko wiecie jak to jest... jeszcze jak czlowiek uslyszy, ze cytuje \"wbilam sie na twoj rynek\" czy cos takiego heh ale to juz bylo jakis czas temu wiec przeszlo mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka wiesz mnie nie wkurza, ze ktos tez robi tylko takie małpowanie i glupie teksty mnie dobijają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja na poczcie bylam 😠 buty fajne git, ale kurwa moja lydka za grubaaaaaaaaaaaa w kurwe jeza, wkurwilam sie no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek ale jak za gruba? nie dopną się? a może na rajstpy z dużą ilością lycry...takie obciskujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one nie maja zamka to jakby zamsz,wciagane sa, kuzwa no a myslalam ze beda w miare no,w sumie nie za dluga ta cholewka, no kurwa by wziela te moje kloce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie przesadzasz czasami ;) a zamsz to ładnie wyglada jak jest taki troszkę hmmmm...zrolowany (?) chodzi mi,że jak ma takie fałdy to wygląda tak ciepło idelikatniej niz taki naciągnięty na prosto na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsadzilam jeden lewy no, ale zgielam troche tylnik na piecie, ale kuzwa sie nameczylam, jakos ciezko wchodza w kostce no, a wogole to 38rozmiar a deko za duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaahha wciskaj ciastek wciskaj buehehhhe a jak nie bedziemy noge ucinac hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale prawej juz nie wcisne, mam deko grubsza prawa noge ,chiba ze rano bede wkaldac hehehehe i chodzic caly dzien buhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia ja zawsze mam problem z butami, czy bezposrednio czy na odleglosc tak czy siak sie wkurwiam bo mam grube lydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ciastek to ja sie tak wkurwiam na moje oponki buehehehehehhe nienawidze wysokich spodni a jak juz chodze w tych biodrowkach to zawsze cos wystaje hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity a ty zapraszasz tylko te co w Belgii mieszkajom?....coz to za dyskryminacja cio?hihi jestem po prostu oburzona a z PL to nie łaska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta pestka juz ja widziala te twoje lydki, nie pierdol glupot, moja a twoje to je wielkkkkkkkkkkkaaaaaaaaaaaaaaaaa roznica :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×