Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ja dziś lecę na nos :O jeszcze przed świtem moja psica postanowiła,że będzie wymiotować kto ma psa ten wie,że od postanowienia do realizacji trochę czasu mija:P po 3 naszych zrywach do niej i zapluciu 2 ręczników postanowiła.......pozbyć się kłaczka!!!!! normalnie jak ten kot ze Shreka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak człowiek przysnął to z kolei smartphon mojego zaczął piskać,że jest wiadomość no i ten siedzi i czyta,czyta,czyta.....w końcu się go pytam czy Pana Tadeusza mailam dostał :P a jak udało się usnąć to za chwilkę trzeba było już wstawać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do tego super się jeździ po moeście przez ten kongres klimatyczny :) na każdym skrzyżowaniu gliniarz i jakby tego było mało to co chwilkę radiowóz na sygnale zapierdziela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o ten kongres klimatyczny hihi moj kot co jakis czas musi \"oddac\"klaczka ale zawsze mam takie szczescie ze nie w domu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla kota kup maltpastę...to jest taki odkłaczacz,dla fretki miałam to jest słodkie i fretki i koty chętnie to jedzą wtedy nie ma problemów z kłaczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) ja juz po robocie Izunia wlasnie milam mowic, ze teraz to same wazne osobistosci tam u Ciebie ;):D Pestka pogodynko jaka pogoda bedzie jutro? :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia🌻 a ja mam wkurw😠tak mi tu popalili wlosy ze po umyciu mam szope i drutyani to uczesac ani zwiazac:Onic tylko zlapac nozyce i opitolic na lyso😡 jade do szkoly🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia 🌼 :) Hugolina jakąś dobrą odżywkę do włosów - chyba nic innego nie poradzisz jakąś porządnie odżywiającą i odbudowującą strukturę włosa (przynajmniej tak mi się wydaje) i najlepiej chyba w postaci maski żeby potrzymać dłużej na włosach miłej nauki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia toście sobie pospali mówisz ;) a ja do tyłu z tym kongresem :p nie czytałam jeszcze dziś wiadomości :P Euforka a pokaż później w co się bawiłaś ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podziałałam też między obowiązkami domowymi z kartką kolejną również urodzinową i również dla koleżanki podobna do poprzedniej jeśli chodzi o kolor i styl jak się akumulatorki naładują to sfocę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz za nietypowego limita postawię 21212 :D \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie się właśnie rozpadało ! :o co za pogoda no ale ponad 5 stopni (nie chciało mi się liczyć dokładnie ile :P ) się utrzymuje cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunia za fatum🌻🌻 euforka za limit YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze chomik nam uciekl i robolismy na niego polowanie zlapana bestia na szczescie zaraz ide na aerobik a plecy mnie napiepszają nie wiem coz to moze nery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakos dalam rade skakac :P aaa pudelko czesc dawno cie nie vylo...jak tam, sprawy...lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja skonczylam sie bawic na dzis :D cos tam mi wyszlo ;) moze pokaze ale sie wstydze :P:D;) hihihi Martoszka to pewnie fatum literki E i mialo byc dla Eternity za limicik a mi sie dostalo :D;) i jak juz jestesmy przy \"limitowych\" to dla Eternity 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 i dla Izunia za stonke 🌻 sorki, ze tak malo ale oszczedzam na swieta :D ;) loo matko jakas glupawka mnie dopadla :D Pudelko 🖐️ milo Cie widziec :) Pestka mebelki pierwsza klasa ale maila juz dostalas :D yyyyyyyyyy co ja jeszcze chcialam napisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×