Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

musze jeszcze ze spajkiem na spacerek wyjsc aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa juz wiem wczoraj sie dowiedzialam, ze zostane ciocia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach no Eternity czekam na fote kartki :) Martoszka mam nadzieje, ze to nie nerki :o 🌻 lecznicze Pestka to dobrze, ze Cie nic nie kreci :D taka pogoda jaka jest mi odpowiada! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka🌻 Eternity za limit 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Euforka wyslij-nie wstydz sie hihi Eternity wstaw kartke do galerii zebym mogla podziwiac:) Pestka meble super sa ! Martoszka 🌻zeby szybko przeszlo Pudelko🖐️:) aa u mnie tyz pada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Martoszka 🌼 dziękuję za limitowe 😘 (hehe no Martoszka chyba się pomyliła ;) ) Pestka odpowiedziałam na @ ale to już wiesz :D Martoszka dobrze że chomik upolowany :) a z tymi plecami to idź do lekarza jak nie przejdzie jeszcze piszesz że Cię zamula -tylko nie łapię czy komp czy Ciebie osobiście - przy moich pierwszych problemach z nerkami pierwszym objawem było właśnie to że mi niedobrze było ,myślałam wtedy że się czymś zatrułam a o nerkach nawet nie pomyślałam , dopiero na drugi dzień doszedł mocny ból w plecach Euforka nie wstydź się pokazać !!! gratulacje z okazji nowiny o zostaniu ciocią ! szkoda dyżuru w sylwestra :( a w zeszłym roku chociaż miał wolne ? jak nie to teraz pora by była na jakiegoś kolegę :P Pudełko nas odwiedziła ! :) kartkę sfocę jak zaprowadzę laskę moją do szkoły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski🖐️ wreczam kwiatki za piekne limity🌻🌻🌻 i stronki zalegle 🌻🌻🌻 Euforka, moj tez pracuje w Sylwestra, wiec mozemy we dwie sobie sylwestra spedzic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Aniuitka :) ja juz mam plany na Sylwka i moj na szczescie nigdy w tę noc nie pracuje ...uff:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo, a myslalas ze ile mam lat?:P moje plany to takie ze pewnie bede sie zle czula i przespie nowy rok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 0 ale fajnie nawet :) słoneczko świeci :) Aniutka :) no wpadłam tam bo tutaj dziewczyny gratulowały Ci pod Twoją obecność a ja przyszłam później i pewnie byś nie doczytała ;) Martoszka dobrze że nie boli juz :) nasz sylwester będzie w NOT ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina nie pitol bo mamy tyle samo a ja stara się nie czuję :P jeszcze Ciastek wpadnie i to przeczyta i Cię ochrzani ;):P:D a tak btw - gdzie Ciastkowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×