Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Emmi a co u Ciebie ? :) Ciastek upomnieć się !!! niech teraz podnoszą a nie że następny już na pewno ! co za cholery 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alebo wokoło stołu jak pan Dulski ;) kurna przedtem się śmiałam z tego nawąchania ale teraz mi przestaje być do śmiechu - na żołądku czuję ten smród :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaa ciekawe jak bo wyro stoi do sciany przy glowach! mundra jedna hahaha! eternity juz fantazja zaczyna ponosic hahaha pan Dulski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy a duza masz chate?moze^po chacie sie poganiacie;) Eternity to jaki to klej byl? masz tym razem lecznicze na zoladek🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy to po kleju tak mam ;):D Hugo dzięki 😘 to taki gęściejszy superglue był - ale nos miałam dość blisko wsadzony nad robotą to więcej powdychałam niż nad jakimś drobiazgiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, już :D 21300 |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| częstujcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięks Mindy 😘 hahaha no ładnie ! wibratory trza będzie sobie kupić ;) a facet będzie od kupowania drinka i koszenia trawnika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity za fatum🌻 i za limit!! 🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻 🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻 🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻 🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻 🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻 🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻 🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻 🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻 🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻 🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻 🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻 🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻 🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa zapomniałam listę filmów do obejrzenia wstawić ;) obejrzelim sobie \"transportera 3\" ,\"eagle eye\" całkiem całkiem i \"cradle 2 grave\" to chyba nie jest najnowszy bo ja już go w naszej tv widziałam ale stary chciał obejrzeć , z Jet\'em Lee mamy jeszcze kilka na dysku ale jakoś się nie składa bo i w tv coś podają co można łyknąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha no chuinki ;) tej z makaronu :D ale widziałam gdzieś fotomontaż - zdjęcie choinki z chujków :D jak znajdę to też wyślę ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczęstuję się bo miałam i stronkę i limit ;) heheh no przygotuj małżonka - może jak przeczyta to się mniej zdziwi , życzenie będzie łatwiej wytłumaczalne ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam teraz każe mi uprawiać wolne od pestycydów warzywka:P idę spać jestem pierwszy dzień na diecie odchudzającej (jakoś w spodnie narciarskei trzeba się zmieścić) i albo sen albo obżarstwo;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️kochana Pudeleczko! az mi sie geba usmiechnela jak cie zobaczylam! tak tak meskosc przemija GIRL POWER!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko i będziesz uprawiać ? ;):D hahah dobre z tym całowaniem - trza uważać żeby za mocno nie zassać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaoo heh no nauczyciel nam oddal testy hiih i troche poprawil ( te po polsku oczywiscie ) niektorym to nawet bledy poprawil hahhhaah ortograficzne ... heh no polewka byla hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×