Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

pudelko witaj a ja wiem ze przez jeden pocalunek mozna stracic wiele kalorii a co mowiąc o kilku....nastu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe błędy ortograficzne też poprawił ? :D a Pestka jak wyszła ? pewnie najlepsza ocena ;) kujon jeden :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh nie nie no nie mialam bledow ortogr . hihii tylko takie oo duperele hahah nie nie najlepsza po PL oki ale inna czesc testu juz nier tak ladnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za nietypowy hihii ***9909*** \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 \\_/> ...🌻 a to za wasze limity 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️ 🌻 ... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzien dobry bylam wczoraj ze spajkiem u weta ma niedowlad przedniej prawej lapy 😭 poczatkowo dziwnie stawial te lapke a wczoraj zaczal ja tak jakby ciagac wet mowi ze to moze byc od urazu mogly mu sie gdzies np lapy za mocno rozjechac albo uderzyl sie ja stawiam na to pierwsze :( oby to bylo to!!! jesli to od urazu to sie cofnie teraz ma kuracje z tabsami i musze mu masaze robic lampa rozgrzewajaca a jesli to nic nie da to na zastrzyki jedziemy :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z rana byla kobieta ze spoldzielni i przyniosla pismo w sprawie tego zalania wiecie jakie bzudry napisali ze mamy slaba wentylacje ze pranie suszylam w przedpokoju i takie tam i ze ten grzyb to tylko i wylacznie moja wina a to ze sciana namoczona jest ciagle to juz nie ale sie wkurwilam pisma nie odebralam bo powiedzialam, ze to do mamy a jej nie ma wiec ja nie bede odbierac korespondencji do niej!! 😡 i jak przyjdzie listem to sie odbierze ale wtedy zrobie zadyme napisze na serio skarge do spoldzielni na administracje i gosciu pozaluje ze takie rzeczy wypisuje juz ja im pokaze 😠😠😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym my juz dostalismy odszkodowanie, okno u gorze jest wymienione ale tych bzdur na papierze im nie podaruje 😠\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:) u mnie dziś słonko i jak sama sobie dotrzymam słowa to się choć za jedno okno wezmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka za fatum🌻 i za limit!! 🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻 🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻 🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻 🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻 🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻 🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻 🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻 🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻 🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻 🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko wpadaj częściej!!! ja też postanowiłam się odchudzać....będziemy się na duchu podtrzymywać w tym odchudzaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka biedny Spajk❤️ też mam nadzieję,że to od urazu i mu szybko przejdzie a robiłaś mu kiedyś prześwietlenie stawów? na dysplazję? masz rację,nie można podpisywać pisma z takimi bzdurami!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ pestka za fatum 🌻 eufiorka dla spajka🌻zeby nie bylo to nic powaznego a tak wogole to niezle cie uzadzili ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Eternity i Pestka za fatum i limity do podzialu:) 🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻^🌻🌻🌻🌻 u mnie pada snieg😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka oby ze Spajkiem to nic powaznego i szybko przeszlo😘 a co do pisma-to nie daj sie i zalatw ich-smiechu warte i dobrze ze pisma nie odebralas-ale i tak narob kolo piora temu urzedasowi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie chyba grypa bierze:Ozdycham dzisiaj a u malej w szkole co drugie dziecko ma zapalenie ucha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) dzięks za ziółko 😘 Euforka ❤️ mam nadzieję że Spajkowi się szybko polepszy ! nosz co za gnoje w tej administracji !!!! wilogoć od prania ???!!!! toć ja większość roku w domu suszę bo pogoda nie nadaje się do wystawiania na dwór i zawsze w tym samym miejscu stawiam suszarkę i jakoś nie mam grzyba na tej ścianie !i tak już 2,5 roku !!! osz debile no ! 😠 Hugolina na zdrowie 🌼 żebyś się nie rozłożyła ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×