Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

nie wiem co to 8zunia jest ale upierdliwe cholerstwo hihi nie znam sie na firankach wisi to wisi hahahhahha mnie tam zaden wirus nie bierze (puk puk ) jedynie jak ktos mnie zarazi raz w roku hehehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
organza to taki jakby tiul połyskliwy,delikatne i sliski,cieniutkie w różnych kolorach występuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia mialo byc hehhe moze i to no bo bez prasowania to jak psu z gardla wyjete hihi u mnie wystepuje w bialym kolorze hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham jeszcze raz🖐️ dobrze ze ja mam juz z glowy okna i firanki hihi Mnie to zawsze jakies chorobsko lapie zima:O kurowalam sie pol dnia i spalam:Pciekawe co teraz w nocy bede robic hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na dole taftą obszyte i do tego Izzy mi je regularnie obrywa z żabek jak się pod balkonem wyłoży no ale takie gołe okna to tak jakoś łyso,więc trza się co jakiś czas poświęcić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Izunia 🌼 fatumowe ;) a tu zdrowotne dla wszystkich komu potrzebne 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 proszę zdrowieć !!! ❤️ dziękuję za ziółko dla mnie 😘 wysłałam Wam następny link bo dziś starsza miała assembly :) całość normalnie rewelacja !!! niczym musical !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzątanie pełną parą !!! a może się któraś mocniej rozkręciła i jeszcze do mnie wpadnie ? ;) jak mi się nie chce to normalnie bajka :P nie mam coś natchnienia do tych świąt - z kartkami jestem w polu a w poniedziałek przydałoby się już wysłać żeby doszły PRZED świętami, o sprzątaniu nie będę wspominać :p dekoracje też w proszku przynajmniej 2 tygodnie musiałabym się cofnąć w czasie żeby się jakoś wyrobić z moim zapałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wrocila ze slubowania :p, a za godzinke do lekarza,chociaz jakby sladu nie ma ale temperatura jest troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity odp juz na @:) Ciastek daj znac co lekarz powiedzial a ja jeszcze @ dostalam wiec juz calkiem sie do doopy czuje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za ziółka👄 Eternity nie licz,że się rozkręcę i u ciebie odwalę przygotowania świąteczne.......sama bym chętnie kogoś zatrudniła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia dzieki:) zobaczylam tylko pierwsze zdjecie jego-i malo sie nie poplakalam-reszte az sie boje ogladac !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia no nie liczę ;) ale za nadzieję nie karają ;):D sama się jakoś rozkręcę :) Ciastek 😘 za dobre wieści u lekarza jak mówisz że prawie przeszło :) petycję też podpisałam ale w linki nie wchodziłam właśnie z obawy że będą tam przykre zdjęcia :( Hugolina przeciwbólwe 🌼 i na rozgrzewkę wszystkim w ten zimny wieczór 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 dziękuję za maile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina będzie buszować po nocy ;) chiba polską tv odpalę - jakoś dawno nie oglądałam nic po polsku ja wszamałam przed chwilą kanapkę z .... nutellą ! zachciało mi się na słodko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilismy, mala ma angine, dostala antybiotyk i zwolnionko do konca tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no zachcianki - w szafce mam roladę czekoladową ;) ale za późno już :P Ciastek uuuuuuj angina , nic przyjemnego z bólem gardła pamiętaj o podawaniu dużej ilości płynów (nie za ciepłych ! ) zwłaszcza jak jeszcze gorączka się pojawi bo przy niej odwadnia się trochę organizm i niech mała szybko zdrowieje ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja trochę prasuję ;) CSI oglądam to mogę i na stojąco przy desce a kilka szmatek będzie z głowy :) każda pora dobra jak się chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysylam Wam cosik eternity dzieki, lekarz ja pyta czy cos boli a ta mowi, ze nie, a ten w smiech \"no zdrowe dziecko\" ale zajrzal tylko w gardlo i masz ci babo,a dzis na slubowaniu zadna z Was nie powiedzialaby ze ona chora stwierdzila,ze lekarz fajny bo tak jak jej dziadek,faktycznie smieszny fajny facet i rzut beretem od nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×