Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

no jasne ze tak hihihi ja na fitnes ide po nowym roku haahahahha nir ma chuja we wsi hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no >Ciastek idzie pocwiczyc , a co! nocny fitnes, Hugo ze swoim robili w krzakach po nocy(ze niby joggingà to Ciastek se sklony cwiczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek na glowie tez masz? hihi malz faje pali bo sie denerwuje ze jeszcze do loza nie doszlas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo 🌼 Pestka może to na chwilę tylko jednorazowo masz coś przeciw ? lakcid albo podobne ? oby noc spokojna była ❤️ i o piciu nie zapominaj ! oponę to będę miała ja :P nie kilka ale jedną zajebistą :P nażarłam się :P i popiłam pepsi - nooooo to będzie co spalać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehe wszystkie ,dobre no hehehheeheheheheh pestka od zebow moze byc to ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ,ide legne swe zwloki na wersalkieeeeeeeee hehehehe,coby sie dobrze zawiazalo:p,naraaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka, jak sama sraka bez goraczki, wysypki itp to nic, duzo pic zeby sie nie odwodnil i Enterol w razie czego dac. j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek idz bo malz sie nie doczeka hehehe no musialam dopiescic drzwi heheh tak od swieta hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co w zwiazku z tym??? bo ja nie wiem hehehe taaaa sudokrem mam 1 i 3 dermokremy ... po co ja tyle pakupila to nie wiem haahhhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie nic bo krol moze nie przyjac tej dymisji. poszlo o to ze niektorzy ministrowie wywierali nacisk na niezawisly sad w sprawie legalnosci sprzedazy Fortis Banku. no jest kilka opcji, albo rzad tymczasowy do czerwca i w czerwcu wybory, albo nowy rzad koalicyjny, albo wybory.zo za kraj bananowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×