Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ja poprasowalam, sprzatnelam lazienke, a mala swoje krolestwo, ale odkurze i zmyje podlogi pewnie we wtorek coby 2x nie latac ze szmata :p, kuzwa bigos mi sie do lodowy nie miesci-miejsca brak :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoineczki ubrane i juz sie swiecą jak zrrobie fote to posle :) a gdzie sie wszystkie zmyly?przygotowania? hugo i ja zycze szerogiej,bezpiecznej i syzbkiej podrozy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka widzialam, moja mala od razu zwrocila uwage na ta mala choineczke chyba u dzieciakow w pokoju,bardzo jej sie spodobala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek przejrzała na oczy ? maila widziała ? ;):D Pudełko a kij z polonistą - nie ważne jak ważne że wiadomo o co kaman i porządek będzie :D noooo Hugo -daj znać żeś dotarła ! Ciastek kto Ci kazał tyle żarcia robić ? :P albo lodówkę większą kup ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema kobity 🖐️ ja wczoraj umieralam z bolu, żołądek mi skrecalo jelita chyba tez, nie wiem co to bylo ale do tego doszly jajniki bo @ przyszla i w ogole to nie moglam sie nawet wyprostowac :(:(:( a dzis musze isc do pracy ale juz mi jakby lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wrocilam niedawno z zakupow...wiecie spozywka na wigilie i swieta blaszka bagaznika zabraklo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) właśnie zauważyłam że wczoraj zapomniałam o zielsku dla Martoszki już się poprawiam 🌼 Euforka przeciwbólowe 🌼 ja niedługo też dostanę ,mniej więcej między świętami a sylwestrem więc jakoś chyba przeżyję na zakupach też byliśmy ale jeszcze nie wszystko bo się mojemu mężowi przypomniało że przegląd trzeba zrobić !! a czas minął 20stego , dobrze że mieli na dziś miejsce w warsztacie i na godzinę taką że mógł sam pojechać zanim do pracy ładnie - kupię mu na gwiazdkę lecytynkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja zrobilam zakuopy jeszcze jako takie .... no ja wlasnie dzis dostalam @ bladz no namoczylam grzybki i bede zis kapuhe gotowac... a moj kochany chlop umowil mnie jutro do dentysty no bladzzzzz ... jeszcze tego mi brakowalo buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuu Pestka , nie zazdroszczę tej wizyty u dentysty masz 🌼 pójdziesz na haju ;) ja mam wizytę kontrolną w styczniu - muszę właśnie poszukać papierka albo zadzwonić na początku stycznia na którego dokładnie w razie W gdyby nie wysłali przypomnienia ufffffff samochód przeszedł przegląd - i dobrze ! dodatkowo kasę wydać na jakąś naprawę tuż przed świętami to nie za bardzo , oj nie bardzo :p moi powiedzieli że nie chcą kapuchy na święta ,bigosu też nie chcieli to nie będę dla samej siebie gotować może i lepiej - nie będę walczyć później z zapachem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez cieplo nooo chyba gotują ja jeszcze jutro rybe kupie i sledziki i wsio zrobilam 2 ppotrawy na wigilie i wynioslam do garazu...tam zimniej iz w lodowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D Jestem w polszy ludzie inna klawiatura i pisze pol godziny hihi w nocy nic nie spalam pewnie wieczorem padne jak kawka 🌻🌻🌻🌻zdrowotne na bole i dolegliwosci:) Euforka wyslalam dzis pieniadze-daj znac ze masz-jeszcze raz dzieki😘sliczne sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×