Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

no racja musze odszukac gwarancje i zadzwonic kupowalam pralke przez internet i mam nadzieje, ze nie bedzie klopotu z serwisem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh euforka ja tez bym wolala tradycyjne hih ale puki by mi z PL przyszly ..przecierpi :P jeszcze 1 i z 2 przeczytalam 1 rozdzial hihihi jakby nie bylo zaczynaja mnie wpieniac pewne osoby ehhehe boszzzzz ja juz ledwo widze na oczy .. tu si rybki porodzily tu jakas inspekcja ... ajajajajjjaaa na jakim ja swiecie zyje hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, racja! ja wlasnie rzucilam okiem na ksiegarnie internetowa i jest dostepna ta ksiazka moze tez sie skusze jak mowisz, ze taka dobra, filmu nie widzialam :) Pestka a co sie stalo? kto Cie wpienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahah wpieniaja mnie niektorzy w ksiazce np . glowna bohaterka hihihi jakas taka pipa sie zrobila ... niezdecydowana , no ale to juz w 2 i 3 ksiazce cos ja opetalo hihihi euforka zaloze sie ze jak przeczytasz pierwsza ksiazke czyli \"zmierzch\" to nie przepuscisz reszty .. naprawde najpierw przeczytaj ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz to sie dopiero zrobila dluga;):D 🖐️ czesc :) Witam sie w ostatni dzien roku :) Pestka lap 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jeny nie moge spac w nocy,budze sie po kilka razy,teraz sie chcialam przylozyc to ten moj gargamel mnie zjezyl na maxa, wrrrrrrrrrr wczoraj dostalismy zaproszenie :p od sasiadki wyzej na Nowy Rok hehehe na aperitif ;-) w poludnie, ze wzgledu na to ze bedzie miala dwoch Polakow pod dachem-przyjezdzaja na ten zlot Taize w Bxl hehehe-jeden matematyk, drugi w firmie z oknami pracuje,jakby co R bedzie za tlumacza heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ ja zwloklam sie godzine temu musialam pospac z lekka toz dzis w nocy nie bede spala:P euforka albo pestka zapodajcie stronke pierwszej czesci tej książki moze se zakupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek ja tez tej nocy sie budzilam pare razy i jestem nie wyspana:P Wrocilam od dentysty:Dmala byla dzielna -bolal ja zabek okazalo sie ze w mleczaku zaczelo sie cos robic-pierw jej dziaslo zamrozili potem jeszcze zastrzyk przeciwbolowy i wyrwali dwa mleczaki bo w zaraz obok byl jeden ktory sie ruszal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do popołudnia dziś mam \"domowy\" dzień ;) jak na razie to zjadłam śniadanie,wypiłam kawę i psa wyczesałam teraz czas wziąć sie troszku za siebie,paznokcie na malowanie czekają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia🖐️:) no dwa bo jeden sie i tak ruszal wiec go tez pociagnal a i dzieki w imieniu cory😘 ja mam jeszcze jakies prasowanie:O a potem trzeba tez siebie upieknic;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuplam sobie olbrzymi biszkopt przekladany bita smietana :D dzis ostatni dzien bede sie objadac bo od jutra dieta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha...ja na to samo konto wczoraj chipsy z piwem wciągnełam,bo przecież\\ od nowego roku odchadzanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja zrobilam wlasnie se paznokcie...takie jakih jeszcze se nie zrobilam...pikne....sylwestrowe chcialam zapisac sie do kosmetyczki na zrobienie ale juz wsio bylo dawno zajete u tych co bylam corka do mnie mowi ze sama tak samo jak one umiem wiec miala racje czekam az wyschną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia hihi no trzeba jeszcze pojesc w starym roku;) Martoszka cykaj fotke paznoki i wysylaj ja tez chce podziwiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka zazdroszczę umiejętności i ....materiału!!! ja mam paznokcie nędzarne i za wiele nie można na nich poszaleć....klasyka raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Hugolina :D to bardzo miłe, zajrzeć i być tak sympatycznie powitanym :D U mnie ciut za dużo się dzieje, czas szaleńczo gna do przodu i nie mam często czasu na zaglądanie tam gdzie bym chciała... w dodatku tutaj jest zawsze tyle zaległości, że głupio bywać jak się nie jest na bieżąco :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×