Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Euforka % odchorowane już? Mixy są najbardziej zdradliwe.... Mindy jabłko pomogło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim dzieciom i im mamom zdrowia życzę!!! żeby obeszło się bez nie przespanych nocy i biegania po lekarzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahhaah kurde no ludzie trzymajcie mnie poszlam do pracy a tu okazalo sie, ze ja mam dzis wolne :D i siedze teraz w domu heheh zakret jestem na maxa niepotrzebnie rano wstawalam :) a po K auto przyjechala laweta..., szczescie w nieszczesciu, ze to auto na gwarancji ale niefajnie bo jestesmy bez auta a dzis ze spajkiem trzeba jechac na zastrzyk trza sie bedzie do taty ladnie usmiechnac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze, ze jakies choroby przypelzly :( 🌻🌻🌻🌻 mam nadzieje, ze szybciutko przejdzie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra wiadomosc! nie bede sie musiala usmiechac ladnie ;) K dostanie auto zastepcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ w piątek :) Euforka 🌼 i przyznaję Ci mistrzostwo zakrętów :D:D:D:D:D:D ale lepiej pójść i wrócić niż nie pójść jak jednak trzeba by było ;) dobrze że auto na gwarancji(no ale niedobrze że jednak trzeba z niej skorzystać) i dobrze że zastępcze będzie :) bluzeczki fajne (mam jedną z tego stylu i dość ładnie się nosi i pierze jak na chińskie gówienko ;) ) a żeby być takim chudym to trzeba się chyba zagłodzić albo chińczykiem urodzić ;):D wszystkim chorującym dzieciaczkom 🌼 ❤️ 🌼 Pestka molu książkowy ;) ja dopiero zacznę,nie chciałam się wciągać bo miałam kilka rzeczy do zrobienia a pewnie bym wsiąkła jak Ty z nosem w ebook\'u ;) Emmi kochana nie zapomniałam o garnku tylko zawsze nie po drodze muszę przygotować kilka fotek i zapewne dziś się pojawię ;) zaraz zajrzę też na google jak molinezje wyglądają :) i zaległości mailowe muszę odrobić - trochę mi się nazbierało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka padłam hahahahahahaha!!!!!! żeby zapomnieć,że ma się wolne :D:D:D a do tych bluzek to wcale nie trzeba być takim chudym - z podanych wymiarów wychodzi mi,że to typowy rozmiar uniwersalny czyli 38 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam spotkanie polsko-afgańskie;) umówiłam się na spacer po Cytadeli z kolezanką i jej 2 afganami :) ale się czarne wyszaleją!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak pomysle z od pniedzialku sie znow zacznie toooooooooooooo brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niech szaleją psy ! moje człekokształtne też jutro do pracy i w niedzielę na 4 godzinki toże chociaż zakład na dobre rusza dopiero w poniedziałek ale niech idzie jak chce ;) a moje laski dopiero we wtorek lecą - w poniedziałek jest dzień przygotowawczy dla nauczycieli a tatuś ma na popołudniu więc ja mogę wstać na tyle tylko wcześniej żeby je wyszykować a siebie nie muszę bo on z nimi pójdzie uffffff czyli będzie lżejszy powrót do szkolnej rzeczywistości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo? poszło...od dobrej chwili dobijam się na ten topik i ciągle mnie wywalało:O Współczuję ludkom jutrzejszej pracy, weekendy powinny być rodzinne. Poczytałam, ale jakoś niewiele pisałyście o Sylwestrze, albo ja już jakaś niekumata o tej porze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zrobiłam sobie popodwieczorkową siestę więc chyba nie jest ze mną aż tak źle. Jak 2,5 latka przyłożyć do wcześniejszego chodzenia spać? :O Cholery już z mężem dostajemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) cos mi czasu brakuje ostatnio:P dzis przyjechal towar do sklepu i caly dzien z nim walczylam:O Euforka🌻 hihi posmialam sie zakrecie hihi;)Chcialas sumiennie w pracy rok zaczac;) dobrze ze dostaliscie auto zastepcze Pestka i Martoszka dla dzieci by wyzdrowialy🌻 Eternity kartki sliczne:)Martoszka wyglada jak nastolatka:) Buzeczki ladne:) cos mi to odchudzanie marnie idzie:P Emmi gratuluje akwarium:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zrobiłam sobie popodwieczorkową siestę więc chyba nie jest ze mną aż tak źle. Jak 2,5 latka przyłożyć do wcześniejszego chodzenia spać? :O Cholery już z mężem dostajemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Snieg u mnie dzisiaj tez spadl:P teraz wszystko zamarzlo i jest szklanka na dworze Emmi musisz malego troche w dzien wymeczyc a przed spaniem troche wyciszyc-moze jakas bajka do poduszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś kafe fatalnie chodzi :O Hejka Hugolina, jaki sklepik prowadzisz? dzięki za gratulacje pod kątem akwarium, ale to takie zwykłe akwarium, pełni rolę lampki w salonie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i założyłyście jakiś temacik na łapanie cyferek? Hugolina, no właśnie jest kłopot... junior przestawił się w ciagu dnia,pada na pysio koło 17...no i wiadomo jak jest później :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi to sklep rodzicow ja czasem pomagam Przelam malego tak do 19 to wtedy wieczorem zasnie normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Emmi wspolczuje rannego wstawania mam kolezanke ktorej maly wstaje o 4-5tej boziu trza jakos przetrzymac go albo niech w dzien z godzinke w miedzy czasie sie jeszcze przespi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek juz spac poszla? a pestka to zapewne książke czyta ja tez dzis poczytalam troszku ale nie duzo z 20stron hihi....a ma prawie 400 nie moge czytac na kompie co innego moze laptop mozna se legnąć albo sie inaczej ulozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×