Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

kot po klawie biega? :D no ja muszę psa na dworze wybiegać :P dziś usiłowałam zrobić fotę 3 biegającym afganom i mam......3 czarne kropki na białym tle!! :D mam za wolny aparat hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jo Izunia widzisz jak ja czytam! to z braku slodkich kalorii, efekt uboczny odwyku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy masz ślepotę kafeteryjną??? też cię widzę!!! u mnie śnieg od nowego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy🌻 oj jak ten odwyk ma takie skutki uboczne to może mniej drastycznie go stosuj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha, ale ta swiateczna kartka z Izzy jest taka slodka, jak ona patrzy...jak siedzi wyprostowana...moj chlop tak mi nie zapozuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zdjęcie....a właściwie oczy Iśkowe mówia wszystko o jej charakterku!!!!! ;) może i słodko wygląda....ale diabełka ma za skórą!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kochane, na prawde MUSZE, bo jak sobie buty przymierzalam na stojaco to sie schylic nie moglam do kostek bo bebzon mi przeszkadzal! ostatnio to tak mialam jakies 8lat temu-jak bylam w ciazyyyyyyyyyy! takze wybaczcie mi jak pierdole od rzeczy, ale to powinno przejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy musisz chłopu obiecać nagrodę za dobrze wykonaną komendę to wtedy zrobi wszystko!!!!! ;):) W każdym razie na Izzy to działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy ja w sylwka nie moglam sie w jedne jeansy zmiescic:Oto te z serii jak jestem chudsza:P teraz mam motywacje by znow je na dupe wcisnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no te slepka sa extra, niewinnosc na czterech lapkach a oczka diebelskie czerwone. nie pekaj Hugo, ja tez taka zaploniona hahaha, blondynki ???????:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie sa letnie ! tylko z serii jak jestem chudsza:P ale teraz przyszedl czas na jeansy w iwekszym rozmiarze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo wez nie pierdziel glupot bo w czape! jestes taka szczupla laska, Martoszka tak samo! wy to normalnie figurki nastolatek macie i jeczycie 😠:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy nosz mowie ze mi uda urosly😭 w realu nie widzialas a na zdjeciu mozna zawsze zatuszowachihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka to jak chudzinka wygladała na tych zdjęciach z kolezankami z sylwka!! jak dziewczynka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uda! dawaj fotke figury bez korekty i mi pokaz TE UDA!!!!hahahahaha pestka to sie zakopala w tych swoich ksiazkach ze ani slychu ani widu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Izunia jak byscie moje uda+brzuch zobaczyly to dopiero je kawal sloniny!hahaha mysle co by se sprawic takie cos do cwiczen na miesnie brzucha. do pomocy w push-upach bo jak mam sama je cwiczyc to moze ze dwa razy sie podniose do kolan i bede zdychac. mata cos takiego???? u nas to chyba AB-thronic sie nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×