Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

dzięks :) nigdzie nie pójdą ;) kurde no dla mnie -5 jest enough a gdzie dodatkowe 15 brrrrrrrrrr misie polarne jeszcze niech zaczną biegać po ulicy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a posatawię z wieczora za 21500 :) |_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼 |_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼 |_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼 |_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼 |_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼 |_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼 |_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼 |_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼 |_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼 |_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼 |_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼 |_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼 |_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼 |_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼|_|🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja owoce lesne hihi kurde -5 to ma byc jutro max u mnie w dzien a w nocy dojdzie do - 15:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hihih ledwo wstalam ... snilo mi sie mnie M budzi a on mnie serio juz budzil hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Melduje ze u mnie -12 jest:P zalozylam trapery ciekawe czy do szkoly dojde hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie minus ponad 20 stopni :O Wcale mi się to nie podoba :( sypnę ziołem co by nie było, że skąpa jestem :P 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia, u mnie podobnie z kropidłem było. W Wawce, ksiądz miał własne, a tutaj dobrze,że zerknełam na stoisko przedświąteczne w kosciele i dojrzałam kropidło i całe zestawy do święcenia :) Coś mnie tkneło i zapytałam się, czy ksiądz ma swoje. Okazało się, że nie :O Woda święcona to nalejesz zwykłej wody na talerzyk, poświeci sobie ;) A kropidło albo na zachrystki dostaniesz, albo w sklepach z chrześcijańskimi artefaktami albo od sąsiada pożyczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia ,,taaa....tylko na moim piętrze to ja mam niższy numer więc najpierw pożyczę,a potem jak ksiądz się będzie zbierał to ja dyskretnie - ksiadz poczeka,ja tylko sasiadowi kropidło oddam ,, to pożycz od numeru jeszcze wyżej niż ten zaraz za Tobą :D Wjedzie do kolejnego domu a Ty zdąrzysz odnieść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi hej 🖐️ nooo byle do wiosny ja dzis kupilam bulki zalecialam do mamy na pol godz. i dopuki dojechalam do domu to bulki mi w aucie zamarzly...tego jeszzce nie widziaalm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×