Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

my mamy olbrzymi domek dla ptakow na ogrodzie ale jakie tam ptaki lataja to niewiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja nie ekologiczna jestem ;) bo przeganiam gołębie z balkonu i parapetu....nie mam ochoty po tych obsrańcach sprzątać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia 🌼 gołębie też bym goniła :P mam jeszcze \"uraz\" jak moje młodsze dziecię chce zbierać znalezione piórka :o bleeeeehhhhhhh kategoryczny zakaz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia to cena za książkę :) wiewiórki nie widziałam na sprzedaż te zwierzaczki które są dostępne w sklepie są i na stronce - jak świnka morska na przykład albo chomiki ,szczurki ,rybki w sumie głównie małe zwierzątka ptaków nawet nie ma tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha...a ja zobaczyłam,ze zwierzątko pasuje..pod spodem cena i nawet nie czytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wczoraj ogladnęliśmy film :) i chyba bedę miec konkurencję do czytania książki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina dzięki :) i przez Pestkę zrobiło się tak romantycznie i nostalgicznie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś od rana futro suszę :P mam taką czarną tunikę ,która ma rękawki z futerka zrobione.....żeby było weselej to z naturalnego no i teraz mam co robić,bo po praniu co jakiś czas je przeczesuję,aby ładnie wyschły,a nie w strąkach ale tunika fajna....można nawet powiedzieć,że się sobie w niej podobam ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no aż tak zapatrzona w siebie to ja nie jestem,abym w każdym nowym ciuchu musiała foty sobie robić i na necie umieszczać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj na lekcji nauczycil sie przyznal ze ma jeszcze polska karte do tel hihi .. i pytal kto ma dostep do kogos kto moze mu konto przedluzyc hihi bo musie waznsc konczy .. wczoraj bylo tylko 5 osob i bardzo duzo mowil o sobie hihi o rodzenstwie i o swoim pobycie w PL hahahha .. chlopak sie otwiera bueheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akwarium jest syna, ale to panowie się nim zajmują, ja jedynie w wyjątkowych sytuacjach nakarmię ;) Mam dość!!! ale ptaszka mi brak. Mam kolekcję świnek morksich, niekoniecznie książeczkę :P Mam calą ich serię :D krókowłose, angorkę i dwie rozetki :D Prawie wszystko z adopcji. Jeszcze ostatnio zapytano się mnie czy dwójki nie przygarnę, ale zbastowałam :O Za dużo sprzątania, swinki morskie to nie inwentaż podwórkowy, co to nakarmić i tyle, one są bardzo towarzyskie :) Żólwiczka stepowa, też z akcji ratowania żółwi :) koty, psy... i i rybki - nie moje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi pobiłaś mnie ilością zwierząt!! z adopcji to ja papużki miałam,Agatka jest drugą znajdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no heheh opowiadal jak to reke zlamal .. jak chodzil do szkoly muzycznej z siostra hihi .. ze marny z niego talent hahhaha muzyczny .. ale poza tym madry kuwa jest .. chyba z 5 jezykow zna .. geografia historia w malym paluszku ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka moja nauczycielka z pierwszego roku tez duzo mowila o sobie a gdala cos po pl z Toba? Emmi hihi masz maly zwierzyniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×