Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

hugo, gdzie lecę? no dobre pytanie, tak się miotam dzisiaj, teraz juz jednym okiem patrzę na DOMO, bardzo lubię tam porady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mam już pomysł na łóżko dla syna. Zamiast płacić ciężkie pieniądze, to sami zrobimy mu łóżko i tylko materac kupimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina dla Ciebie 🌻 akurat tym razem był to czysty przypadek. Następna stronka jak będzie końcówka 40 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz wrocilam:) Emmi to ty zlota raczka jestes jak sama chcesz lozko robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pizga na dworze a dzieci w szkole mialy sie bawic na placu-mala wrocila zamarznieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wróciłam.....ale zimno mój pies odkrył,że snieg ma wady.....mianowicie jest bardzo zimny i bolą od niego łapy :O trzeba będzie na długie spacery łapy waze;liną smarować jak tak dalej zimno bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mowi ze jakas godzinke byli-oby sie potem nie rozchorowala Izunia wazelina dobra na psie\"poduszeczki\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jak mój parkiet bedzie wyglądał po tych łapach w wazelinie :( no ale mówi się trudno,przecież butów jej nie założę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okazalo sie ze to bylo jakby uczczenie ze snieg jest:O bo u nas tego malo-ciekawe ile potem dzieci sie rozchoruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
godzinę na dworze w taki mróz???????? ja bym poszła z pretensjami do nauczycielki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tosz to nie tylko moje dziecko tam bylo-ale mogli uprzedzic to bym ja cieplej ubrala ! a tak do szkoly jedzie autem w szkole cieplo wiec jej nie ubieram na niedzwiedzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu np w szkole dzien gdzie przykrecaja grzejniki o pare stopni-jakas akcja z co, ale wtedy dostaje kartke ze dziecko trzeba grubiej ubrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno drinow nie stawialam a przy takimmrozie to nawet wskazane 16 300 I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie jestem złotą rączką, ale taką prostą stolarkę mąż umie zrobić, tylko trzeba mu naświetlić pomysł. Więc ja siedzę i wyłapuję jakieś proste perełki. Ja prędzej materiałowa jestem i szyjąca, ale też prościutkie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok laski trzymac kciuki za mnie hehehe ide sie szykowac i musze wczesniej wyjechac bo szklanka na dworze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowisz godzine .. moja jutro caly dzien na dworzu bediz ... ojjjjjjjjjjjjjj ... ida na lodowisko .; na dworzu oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×