Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

oooo i fatum mnie dopadło ;) zresztą ja się do biegów nie nadaję,mam wysokie tętno i już po chwili serce mi mało nie wyskoczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia🌻 no sama dieta nie wystarczy na zwykly rower za zimno,stcjonalnego niemam wiec zostalo bieganie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam panie :), doczytalam , usmialam sie z Martoszki, zasmucilam Didkiem , Spajkiem, Izzy - bostwo! ciastek rozdyma kawalami :p. kuzwa w koncu po 17 dniach wlaczylam pralke! stoi w garazu i cipa zamarzla to nie moglam prac. no ale w koncu dzisiaj sie dalo. dietka juz 12 dni i leeeeeci juz sama :d. Hugo rozumiem ze twoj luby solidarnie lata za toba??? jesoooota iza z linka to pokraka, razem z ta jolka moga straszyc! az jej wara sromowa wyleciala ze stringa no! goooolpia cipa no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bylo zalegle stronkowe, pijacie, na sranie, rzyganie, pierdzenie, @:D:D:D wiem-nie dziekujcie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHAHAHAH MINDI BUEHEEH to nie ara ona tak stanela a jej posledzk wisi z tylu bueheheheh dzizyssss.. Kris dal nam do przygotowania sie co bedzie na tescie ... normalnie rece i cycki opadaja n o .. kto to kuwa wsadzi w moj leb????????? kolezanka obok tak sie zalamala ze malo sraczki nie dostala buehehehe rylysmy cala lekcje zamiast sluchac hhahhaahahhahhaa ... chuj no co bedzie .. trza chyba bedzie zajrzec wreszcie do tej ksiazki hahahahahhha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja z przyczyn niezaleznych od siebie, na razie w chacie a juz mialam wychodzic nooooo 😠,mialam na spodnie zbierac ;-) a tu blaszka kasa topnieje :p:D:D stary w piatek ma jakies zebranie w pracy,nie wiemy o co biega,kazalam mu sie dowiedziec bo on se jaja ze mnie robi i mowi ze beda laski na rurach tanczyc, ja mowie jak tak to wogole nie masz wychodnego w piatek buhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:O chyba mnie zawialo wczoraj-cos mi weszlo w plecy i schylac sie nie moge:Prano poplakalam sie z bolu jak z lozka wstawalam nie nastukac duzo bo niemam nawet jak przy kompie siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a trzeba bylo latac wczoraj z jezorem na wierzchu, toc Ci Izunia mowila ze zimnica, ale Ty nie "ide pobiegac" bo waze za duzo- kuzwa pomysllalby kto ze tone wazysz :p;-), nasmaruj sie mascia rozgrzewajaca jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ czesc :D hihihi Ciastek dobrze mowisz!! :D Hugo ❤️ to teraz zakaz biegania az do wiosny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ euforka no a ja jak mam ochote popracowac to ni chujutki nic nie wychodzi, taki power mnie od wczoraj trzyma, a rzadko sie zdarza :p :D:D ide jakis film wlacze sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Hugolina.....a mówiłam nie lataj w taką zimnicę..... teraz maść rozgrzewająca i oby szybko przeszło❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) nie będę się już rozpisywać (nie będzie streszczenia :P ) ❤️ 😘❤️ 😘❤️ 😘❤️ 😘❤️ 😘❤️ 😘❤️ 😘❤️ 😘❤️ 😘 to dla wszystkich chorych i niedomagających na wszelkie dolegliwości stronkowe ;) 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efekt motyla ogladalam juz chyba ze 3-4 lata temu nono fajny .. dzis gabi sie zle czula ale poszla do szkoly .. nie wiem co bedzie dalej .. ech dawidkowi lepiej , pomogl sok z marchewki , przynajmniej inaczej sie zalatwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'efekt motyla\' chyba kiedyś zaczęłam oglądać ale nie dokończyłam sama już nie wiem czemu , ale chyba na starym dysku jeszcze go mam ;) ale się uśmiałam sama z siebie teraz :D dzwonię do szkoły bo sierota zapomniałam pani powiedzieć jak zaprowadziłam młodą że ją wezmę dziś wcześniej bo do tego dentysty ze starszą (ufff stary jednak będzie w domu i nas zawiezie) powiedziałam \'good morning\' i mnie zacięło :D chciałam za szybko zmierzać już do sedna a przeca przedstawić się najpierw trzeba a na szybko zawsze się zamieszam czy powiedzieć nazwiskiem :P czy po prostu \'Natalia\'s mum\" :D zresztą jak oni dzwonią to też nie pytają czy to pani(nazwisko) tylko czy to mama Natalii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka no to jakieś dobre wieści :) dobrze że Dawidek lepiej a Gabi zobaczysz do przerwy na lunch bo chyba wtedy ją zabierasz do domu ? najwyżej zostanie już oby to tylko takie \"zwykłe\" złe samopoczucie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no film nie jest najnowszy, ja mialam w wersji ang, ale po polsku teraz sciagnelam lepiej mi sie oglada, nie spodziewalam sie ze bedzie taki dobry eternity ale chyba nie jedna Natalia w szkole heheheh, jak powiesz mama Natalii :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hiehie właśnie jedna tylko :P nie no , wiesz , mogłabym nazwiskiem tylko oni zawsze i tak się zapytają \'że kto?\" :P:D poza tym w szkole młodszej tylko ona i jeden chłopiec tylko są z Pl a u starszej ona jedna więc czasem zaskoczą że jak usłyszą dziwne nazwisko to znaczy że chodzi o moje laski (chłopiec ma krótsze i łatwiejsze nazwisko ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dzwonię do przychodni to zaraz po podaniu nazwiska podaję datę urodzin i nazwę ulicy ;) kiedyś zaczęłam literować żeby sobie znalazła w kompie ale zapytała o datę urodzin właśnie , że tak jej łatwiej no i nazwa ulicy dodatkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najlepiej i tak jest jak już się siedzi w poczekalni i lekarz wzywa przez głośnik haha trochę sobie język połamią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity a ja wczoraj oglądałam \"Max Payne\" fajny i skończył się tak,że chyba myślą aby drugą część nakręcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity to przedstawiaj się po po prostu \'Natalia\'s mum\" skoro i dla nich i dla ciebie tak łatwiej Trzymam kciuki,aby Gabi nie dopadł wirus!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×