Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

u mnie \"po polskiemu\" podawali wiadomości ;) pamiętam,że ten mały cos wspominał jakiś czas temu o traktorze.....a jesli mu kupili to bedzie miał dwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się śmieję,że my tam jak św mikołaj jedziemy,bo z prezentami dziadek i babcia zaległe bombonierki na swoje święto dostaną starszy brat- traktor maleńka- ten komplecik z sukieneczką mama - kolczyki a tato martini (a właściwieto 2) bo przeciez narodziny dziewczynki nie wypada wódką opijać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wszedzie trombia o tym to gdzies kolo mnie z tym zlobkem chyba zlalo mnioe na amen no bo oczywiscie bylam bez parasola bo by go polamalo hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo slyszalam o tym gosciu co zabil dzoeci nozem w Brukseli chyba go zlapali :O odebralam malego z przedszkola...zadowolony jak nie wioem co i jeszcze paczke dostal od mikolaja piórnik,puzle Ben 10 i slodycze pyta mnie skad mikolaj wiedzial ze on lubo Bena 10 hihi,mowie nie wiem ale wszyscy chlopcy to samo dostali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia 🌼 spóźnione mikołaje ;) Martoszka dopiero paczki ? czy wcześniej też były a dziś to tak jeszcze raz ? ja tutejszą telewizję oglądałam to \"po angielskiemu\" ;) zimnooooooooooooooooooooo brrr a słońce daje na całego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek !!!! jesuuuuu do której listonosz u Was pomyka ?? bo komunikat na stronie ciągle ten sam paznokcie prawie obgryzione na ament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a! mowa o listonoszu - kiecka mi dziś przyjszła co sobie wygrałam ;) muszę sobie tylko ramiączka dorobić bo ona bez i jednak się źle czuję a założyłam na chwilę co dopiero jakbym miała jakąś imprezę w niej przebębnić - cały czas w stresie czy co nie wypadnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo dopiero u nas dają na choinke dopiero bo wczesniej byla przerwa swiateczna i nie wszystkie dzieci chodzily do przedszkola aaa i mam dobrą wiadomosc:dzis odebralam papiery z urzedu skarbowego bo dzwonil facio ze juz kontrol skonczona i musze pochwalic sie ze wszystko OK znalazl sie jeden malutki błąd ktory kosztowal by ze 300-500zl. ale facet przymknął oko bo tego nawet nie wiedzielismy ze trzeba to zrobic....błąd z niewiedzy trza dla faceta kupic cos w podziekowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dzis w Ikei bylismy, zakupilismy pare pierdul jeszcze z soldow, ale jutro chyba znow pojedziemy bo kupilam takie szklane sloiczki np na przyprawy z nakretkami, ale pomyslalam sobie ze fajnie by bylo wsio co mam na wierzchu wpakowac wlasnie w te sloiczki ,chrupki malej,makaron,i takie tam i pojedziemy znow jutro :p eternity nie wiem co jest ale dzis przesylka nie doszla, nawet awizo nie mam w skrzynce, ale wyslalas poleconym ,wiec nie zginie kuzwa mam nadzieje 😠 poczekamy do poniedzialku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooo Martoszka to super nowina :D a ja zjadam czekolade ze slika hihihihi .. na pocieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia🌻 Martoszka super ze wszystko ok kurde jak wracalam z makro to podawali o tym gnoju w radiu ! 2 dzieci nie zyje-boze co czuja Ci rodzice Debila zlapali-zwjal na rowerze Na kazdym kanale to podaja-szok na cala europe-wszystkie gazety internetowe o tym pisza Ja zrozumialam ze to byla swietlica-gdzie rodzice dzieci zostawiaja po przedszkolu-bo dluzej pracuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo ciesze sie bardzo ze dobrze to sie skonczylo z tym US bo np.2 latatemu to tak nam dowalili ze myslalam ze bedze zamykac interes :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka człowiek się uczy na błędach,w zeszłym roku było źle,w tym już tylko mały błąd z niewiedzy,w przyszłym roku będzie idealnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja se pozwole postawic .. tak nietypowo :P >>>10466 . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) . . :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooo ale miałam nosa ! drinki jeszcze świeże ;) to nietypowo zioło Pestka 🌼:) :classic_cool: 🌼:classic_cool: 🌼:classic_cool: 🌼:classic_cool: 🌼:classic_cool: 🌼:classic_cool: 🌼:classic_cool: 🌼 🌼:)🌼:):classic_cool: 🌼:classic_cool: 🌼:classic_cool: 🌼:classic_cool: 🌼:classic_cool: 🌼:classic_cool: 🌼 🌼:)🌼:)🌼:):classic_cool: 🌼:classic_cool: 🌼:classic_cool: 🌼:classic_cool: 🌼:classic_cool: 🌼 🌼:)🌼:)🌼:)🌼:):classic_cool: 🌼:classic_cool: 🌼:classic_cool: 🌼:classic_cool: 🌼 🌼:)🌼:)🌼:)🌼:)🌼:):classic_cool: 🌼:classic_cool: 🌼:classic_cool: 🌼 🌼:)🌼:)🌼:)🌼:)🌼:)🌼:):classic_cool: 🌼:classic_cool: 🌼 🌼:)🌼:)🌼:)🌼:)🌼:)🌼:)🌼:):classic_cool: 🌼 🌼:)🌼:)🌼:)🌼:)🌼:)🌼:)🌼:)🌼:) 🌼:)🌼:)🌼:)🌼:)🌼:)🌼:)🌼:):classic_cool: 🌼 🌼:)🌼:)🌼:)🌼:)🌼:)🌼:):classic_cool: 🌼:classic_cool: 🌼 🌼:)🌼:)🌼:)🌼:)🌼:):classic_cool: 🌼:classic_cool: 🌼:classic_cool: 🌼 🌼:)🌼:)🌼:)🌼:):classic_cool: 🌼:classic_cool: 🌼:classic_cool: 🌼:classic_cool: 🌼 🌼:)🌼:)🌼:):classic_cool: 🌼:classic_cool: 🌼:classic_cool: 🌼:classic_cool: 🌼:classic_cool: 🌼 🌼:)🌼:):classic_cool: 🌼:classic_cool: 🌼:classic_cool: 🌼:classic_cool: 🌼:classic_cool: 🌼:classic_cool: 🌼 🌼:):classic_cool: 🌼:classic_cool: 🌼:classic_cool: 🌼:classic_cool: 🌼:classic_cool: 🌼:classic_cool: 🌼:classic_cool: 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo Ciastek signed for international -priority handling and registered delivery chyba że z paczkami mają lipę w tej Belgii :p od Pestki paczka też szła tydzień a priorytet był wsiąknąć raczej nie wsiąkła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też postawię za nietypowy :D ........................18981.................... \\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/ \\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/ \\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/ \\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/ \\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/ \\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/ \\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/ \\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/ \\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/ \\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/ \\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/ \\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/ \\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/ \\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/ \\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/🌻\\_/\\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia to i Tobie nietypowo ;) 🌼:classic_cool:🌼:)🌼:)🌼:)🌼:)🌼:)🌼:)🌼:) 🌼:classic_cool:🌼:classic_cool:🌼:)🌼:)🌼:)🌼:)🌼:)🌼:) 🌼:classic_cool:🌼:classic_cool:🌼:classic_cool:🌼:)🌼:)🌼:)🌼:)🌼:) 🌼:classic_cool:🌼:classic_cool:🌼:classic_cool:🌼:classic_cool:🌼:)🌼:)🌼:)🌼:) 🌼:classic_cool:🌼:classic_cool:🌼:classic_cool:🌼:classic_cool:🌼:classic_cool:🌼:)🌼:)🌼:) 🌼:classic_cool:🌼:classic_cool:🌼:classic_cool:🌼:classic_cool:🌼:classic_cool:🌼:classic_cool:🌼:)🌼:) 🌼:classic_cool:🌼:classic_cool:🌼:classic_cool:🌼:classic_cool:🌼:classic_cool:🌼:classic_cool:🌼:classic_cool:🌼:) 🌼:classic_cool:🌼:classic_cool:🌼:classic_cool:🌼:classic_cool:🌼:classic_cool:🌼:classic_cool:🌼:classic_cool:🌼:classic_cool: 🌼:classic_cool:🌼:classic_cool:🌼:classic_cool:🌼:classic_cool:🌼:classic_cool:🌼:classic_cool:🌼:classic_cool:🌼:) 🌼:classic_cool:🌼:classic_cool:🌼:classic_cool:🌼:classic_cool:🌼:classic_cool:🌼:classic_cool:🌼:)🌼:) 🌼:classic_cool:🌼:classic_cool:🌼:classic_cool:🌼:classic_cool:🌼:classic_cool:🌼:)🌼:)🌼:) 🌼:classic_cool:🌼:classic_cool:🌼:classic_cool:🌼:classic_cool:🌼:)🌼:)🌼:)🌼:) 🌼:classic_cool:🌼:classic_cool:🌼:classic_cool:🌼:)🌼:)🌼:)🌼:)🌼:) 🌼:classic_cool:🌼:classic_cool:🌼:)🌼:)🌼:)🌼:)🌼:)🌼:) 🌼:classic_cool:🌼:)🌼:)🌼:)🌼:)🌼:)🌼:)🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×