Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Izunia heheh dobre:D pralka u mnie tez pierze-drugi raz dzisiaj-szkoda ze potem sie samo nie chce rozwiesic hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuwaaaaaaaaaaaaaaaaaaa teraz pada deszcz brrrrrrrrrrrrrrr aaaaaaaaaaaa nieeeeeeeeeeeeeee co za pogodaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka🌻 na pocieszenie Ci powiem ze u mnie tez tak bylo-teraz juz tylko wieje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 ej to pocieszcie mnie jeszcze że do mnie ten deszcz nie dojdzie ! cały czas prószy - myślałam że przestało ale to tylko rozmiar płatków się zmienił ja z modernizacji nie mam ino gotowca dziś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie ale szarowka za oknem:Onormalnie mozna wpasc w depreche:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesuuu ale tu optymistycznie ale ja się nie wyłamuję za godzinę muszę iść w tę zamieć po dzieci 😭 a może jutro zamkną im szkoły jak tak będzie sypać ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymyslilam ze dzis na obiad bedzie spaghetti:Pszybko sie robi i rodzinke zapcham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ugotowalam zupe szczawiową na drugie zeberka z pieczarkami...w sosie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i sorowka z buraczkow z cebulką oczywiscie dzieci drugiego dania nie ruszą tylko zupe i cirka buraczki lubi mąż zebta wszystkie wtrąbił bo mowi ze jak miesa nie zje to nie najada sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka ale bym zjadla takich buraczkow jamiiii az mi jezyk wisi hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaleeeeeee ziiiiiiiimnooooooooooooooo :o a niby 0 jest sypie cały czas , mokre świństwo , ślisko jak wydeptane ,ale ulice czarne - jeżdżą i sypią i padłam normalnie w drodze do domu ! dzieci w gumowcach po tej zimnej śnieżnej brei to jeszcze nic ! za to dzieci w półbutkach iiiiiii PODKOLANÓWKACH !!!!! masakra :o a moja młodsza zawołała dziś rano że pod spodnie zakłada rajstopy a nie skarpety ! ale już nam ciepełko bo przed wyjściem powiesiłam ciuchy do założenia na grzejniki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej sie utwierdzam ze belgia z anglia maja sie ku sobie:O nauczycielka nam opowiadala ze z czasow jak ona chodzila do szkoly obowiazywaly mundurki-podkolanowki trampeczki spodniczka i jakas tam koszula-zima,wiosna a oni mieli byc tak samo ubrani Mrozy sniegi a ta w tych podkolanowkach na rowerze zasuwala:Pdobrze ze to juz czesciowo zniesli-przynajmniej moja niema mundurkow:D ale widze dzieci z liceum tez chodza w mundurkach tam gdzie ja do szkoly jezdze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemam zamiaru juz dzis nosa z domu wyciagnac:P zakisne i juz hihi a jak taka pogoda dluzej sie utrzyma-to zalapie depreche i dopiero bede Wam marudzic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tu niby też mundurki ale rajstopy są dozwolone i spodnie dla dziewcząt też - nie jest tak restrykcyjnie ja nie wiem gdzie trzeba mieć głowę żeby tak dziecko rano ubrać - a te dziewczynki akurat rano odwozi przeważnie mama samochodem a odbiera babcia na pieszo - w samochodzie nie zmarzły ale nie wiadomo przecież czy nauczycielka zdecyduje czy dzieci wychodzą na dwór czy nie na przerwie (akurat dziś wyszły) no i przecież wie ta mama że na pieszo wracają do domu brrrrrrrrrr normalnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja starsza poleciała już oczywiście na podwórko to były jej pierwsze słowa po przestąpieniu progu \"czy może iść na dwór\" a druga kluska ciepła kokosi się na sofie z futrzastymi poduchami i kocem :D po mamie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na stronie internetowej już jest lista 90 szkół które będą zamknięte jutro naszych nie ma ale na wszelki wypadek rano trzeba sprawdzić albo radio włączyć a w Pl 2 metry śniegu leżało i się maszerowało ! chyba że duże mrozy były to zamykali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o zapomnialam ze u Ciebie to trzeba radia nasluchiwac hihi topik dobry heheh -tak na polepszenie humoru:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie mysle-wg rozumowania autorki tamtego topiku to ja nie powinnam miec prawka:D:Phihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta matka tego niskiego chlopca to jakas naprawde psycho wiem ze nawet karly mogą zdawac prawojazdy...jest do tego specjalna poduszka pod dupke hihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no trza słuchać bo ze szkoły nie przyniosły żadnej informacji czy będzie otwarta a do jutra rana mogą ogłosić stan wyjątkowy z powodu opadów śniegu ;) tamten topik to ściema - dzieciaki się nudzą w ferie :D no ale jeśli nie to mamusia powinna być pod opieką specjalisty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mozliwe ze to sciema-choc rozni ludzie chodza po swiecie;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha u mnie w radiu mowią ze Anglie sparalizowal śnieg i zeby przysylac SMSy w jaki sposob by pomoc i doradzic z tym sniegiem hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe dobre :D no z jednej strony śmieszne ale z drugiej to ja nie wiem czy mój T dojedzie z pracy do domu :o drogi zaczynają się bielić - jest chłodniej już i nie topnieje na ulicy tak szybko lista szkół się wydłużyła a naszych jeszcze nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zapowiadają że na przykład będzie mróz w nocy to jeżdżą piaskarki już wieczorem i na wszelki wypadek sypią żeby nie było ślisko ale śnieg to już dla nich prawdziwa masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×